تکذیب تمدید مهلت افتتاح حساب وکالتی

یک بانک با ارسال پیامک از ایجاد فرصت برای تعریف حساب وکالتی و واریز وجه برای ثبت‌نام خودرو در سامانه یکپارچه خبر داده که موضوع، صحت ندارد.

پنجشنبه - ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۹
تکذیب تمدید مهلت افتتاح حساب وکالتی برای ثبت نام خرید خودرو در سامانه یکپارچه

سامانه یکپارچه خودرو از روز گذشته ۱۶ فروردین‌ماه برای چهار گروه از متقاضیان طرح یکپارچه خودرو، به‌مدت ۳ روز باز شده است. گروه اول کسانی هستند که در مهلت مقرر ۲۰ تا ۲۳ اسفند ۱۴۰۱، حساب وکالتی ۱۰۰میلیون‌تومانی را به نام سازمان حمایت افتتاح کردند اما تاکنون برای ثبت‌نام مراجعه نکرده‌اند و بانک‌ها هم برای آنها پیامک مراجعه ارسال نکرده‌اند که تعداد این گروه حدود ۱۰هزار نفر هستند که می‌توانند ثبت‌نام کنند.

گروه دوم کسانی هستند که در موعد مقرر، حساب وکالتی با همان مشخصات را افتتاح کرده‌اند اما بانک‌ها اسامی آنها را به سامانه اعلام نکرده‌اند که تعداد این گروه هم بیش از ۱۰ هزار نفر است که امکان مراجعه و ثبت‌نام برای آنها فراهم شده است.

گروه سوم کسانی هستند که در مهلت مقرر حساب وکالتی افتتاح کرده‌اند وارد سامانه هم شده‌اند، اما خودروی مورد نظرشان را انتخاب نکرده‌اند که تعداد این گروه هم حدود ۵هزار نفر است که می‌توانند با ورود به سامانه esalecar.ir، ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

گروه چهارم نیز افرادی هستند که خودروهای موردنظرشان را انتخاب کرده‌اند و ثبت‌نام آنها کامل است، اما می‌خواهند خودروی موردنظر خود را تغییر دهند که این افراد نیز می‌توانند با انتخاب گزینه لغو سفارش، خودروی خود را تغییر دهند و در سه روز اعلام‌شده، ثبت‌نام خود را ویرایش کنند.

لازم به ذکر است یکی از بانک‌ها با ارسال یک پیامک از ایجاد فرصت برای تعریف حساب وکالتی و واریز وجه خبر داده است که این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد و فقط ۴ گروه عنوان‌شده می‌توانند نسبت به ثبت‌نام خودرو اقدام کنند.

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟