خودروهای برقی جدید سایپا در نمایشگاه تحول صنعت خودرو رونمایی می‌شوند

گروه خودروسازی سایپا با دست پُر در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو حاضر خواهد بود و خودروهای برقی متعددی را برای اولین بار رونمایی می‌کند.

به اشترک بگذارید

خودروی برقی چانگان شنلان SL 03 شرکت سایپا در نمایشگاه تحول صنعت خودرو وزارت صمت

در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو،‌ گروه خودروسازی سایپا خودروی برقی آریا را در قالب نمایش تصویری و معرفی تغییرات قوای محرکه و داشبورد، رونمایی می‌کند و در کنار آن، قرار است نمونه تحقیقاتی اطلس برقی را در معرض دید عموم قرار دهد. همچنین دو خودرو برقی از برند چانگان با نام‌های ایدو و E-Star برای اولین بار توسط سایپا به نمایش عموم درخواهند آمد.

خودروی برقی تحقیقاتی سایپا اطلس در نمایشگاه تحول صنعت خودرو وزارت صمت

البته خودروهای جدیدی که سایپا با خود به دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو آورده، به همین ها ختم نمی‌شوند. سایپا در این رویداد، خودروی SL03 از برند شنلان که زیرمجموعه جدید چانگان می‌باشد را نیز برای اولین بار در کشورمان در معرض دید عموم قرار می‌دهد. SL03 یک خودروی الکتریکی است که از یک موتور بنزینی نیز برای شارژ مداوم باتری‌های ۲۸.۹ کیلووات ساعت در هنگام حرکت بهره می‌برد.

Changan Shenlan SL 03 EREV in Iran

همچنین باید به نمایش نمونه برقی خودرویی اشاره کنیم که تا همین چند سال پیش، از آن به عنوان جانشین چینی پراید یاد میشد، یعنی چانگان بن‌بن. خودروی E-Star که از سال ۲۰۲۰ به عنوان یک خودروی الکتریکی، جانشین نمونه های بنزینی بن‌بن در لایناپ چانگان شده، یک خودروی کوچک شهری است که موتور برقی ۷۰ اسبی دارد و تا ۳۰۰ کیلومتر را می‌تواند با هر بار شارژ کامل، بپیماید.

خودروی برقی چانگان E-Star شرکت سایپا در نمایشگاه تحول صنعت خودرو وزارت صمت

خودرویی از برند دیپال چانگان با کُد R9 و همچنین خودروی الکتریکی سینوگُلد که همزاد چری آریزو۵ برقی می‌باشد نیز دیگر خودروهای الکتریکی جدیدی هستند که سایپا امسال با خود به دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو آورده است. در کنار این خودروها، محصولات فعلی سایپا، شامل خودروهای تولیدی و همچنین وارداتی این شرکت نیز به نمایش عموم درخواهد آمد.

خودروی برقی چانگان ایدو شرکت سایپا در نمایشگاه تحول صنعت خودرو وزارت صمت

دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو از ۲۳ آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی شهر تهران آغاز می‌شود و تا ۲۶ آبان ماه ادامه خواهد یافت. در این نمایشگاه،‌ رویداد آموزشی و نشست های تخصصی با محوریت خودروهای برقی برگزار خواهد شد که در این میان از وزارت صنعت، معدن و تجارت،‌ زمانی به خودروسازان اختصاص خواهد یافت که فرصت‌های نوآوری و فناوری خود را ارایه کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیو های جدید

با بهمن دیزل و فعالیت های شرکت، بیشتر آشنا شوید

چری آریزو۸ به ایران خواهد آمد

وانت سایپا آریا سال ۱۴۰۳ می‌آید

چانگان یونی-وی با پارس‌خودرو به ایران می‌آید

عناوین مرتبط سایت