مدیرعامل سیبا موتور از رشد ۲۰۰ درصدی تولید در این شرکت خبر داد

مدیرعامل سیبا موتور می‌گوید این شرکت با رکورد تولید جدید، جلوتر از تعهدات حرکت می‌کند و اکنون بخشی از تعهدات در مراحل نهایی آماده‌سازی است.

دوشنبه - ۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۹
بهزاد حق بر، مدیرعامل سیبا موتور، از رشد ۲۰۰ درصدی تولید در این شرکت خبر داد

بهزاد حق‌بر مدیرعامل سیبا موتور می‌گوید، این شرکت در میزان تولید خودروهای تجاری ۲۰۰درصد رشد داشته است. وی وی با اشاره به این موضوع، اعلام کرد سیبا موتور برنامه‌های تولیدی خود را توسعه خواهد داد و بازتاب این برنامه‌های در تیراژ تولید محصولات مشهود خواهد بود. شرکت سیبا موتور تولید کننده فاو FAW4180 است، کامیون کشنده ای که جایگاه خوبی در بازار خودرو های تجاری ایران دارد.

حق‌بر با اشاره به این که سیبا موتور برنامه‌ای برای انبار کشنده‌ها ندارد و تلاش می‌کند بتواند با سرعت بیشتر خودروها را به مصرف کننده برساند، اضافه کرد: این شرکت تمامی تعهدات خود را طبق برنامه انجام داده و علیرغم مشکلاتی که در مسیر تولید است، هیچ تعهد عقب افتاده‌ای ندارد.

کامیون کشنده FAW CA4180 محصول شرکت سیبا موتور

وی یادآور شد تمام کشنده‌های تولیدی شرکت سیبا موتور استانداردهای ۸۵گانه را بدست آورده‌اند. و در توضیح بیشتر پیرامون تعهدات شرکت، اظهار داشت: سیبا موتور با رکورد تولید جدید خود، جلوتر از تعهدات خود حرکت می‌کند و اکنون مقداری از تعهدات در مراحل نهایی آماده سازی است که پس از طی مراحل قانونی به مشتریان تحویل می‌شود.

مدیرعامل سیبا موتور درخصوص اهمیت رضایتمندی مشتریان یادآور شد: اسفند سال ۱۴۰۱ بر اساس گزارش ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد، شرکت سیبا موتور مقام نخست را در ارائه خدمات فروش کسب کرد.

گفتنی است شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد با ارزیابی نتایج عملکرد، کیفیت، سرعت و هزینه خدماتی مانند وضعیت نمایندگی‌ها، سیستم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ارتباطی و اطلاعاتی، رعایت ضوابط روش‌های متفاوت فروش، ضوابط حمل خودرو، رسیدگی به شکایت و… عملکرد خودرسازان را بررسی می‌کند.

کامیون کشنده FAW CA4180 محصول شرکت سیبا موتور

بر همین اساس نمرات منتشر شده سیبا موتور از نظر وضعیت نظام مدیریتی شرکت‌ها نمره ۸۴ را از صد نمره بدست آورده‌‎اند که متوسط نمره شرکت‌های خودروساز سنگین در این شاخص۳۶ است. از نظر میزان رضایتمندی مشتریان نیز سیبا موتور نمره ۷۴ را بدست آورده‌اند. در ارزیابی وضعیت نمایندگی‌های مجاز نیز سیبا موتور با نمره ۶۹.۸ مقام سوم را دارد اما میانگین نمره صنعت سنگین ۴۱ است.

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟