پرونده جنجالی اغفال راننده‌های تپسی توسط اسنپ

شورای رقابت از پرونده عجیب میان دو شرکت معروف تاکسی اینترنتی در کشور و محکومیت شرکت اسنپ به دلیل شکایت شرکت تپسی خبر داد.

دوشنبه - ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۶
پرونده جنجالی اغفال راننده‌های تپسی توسط اسنپ

سپهر دادجوی توکلی مدیر روابط عمومی شورای رقابت با اشاره به جلسه ۵۵۵ این شورا از محکوم شدن شرکت اسنپ به رویه ضد رقابتی در نتیجه شکایت شرکت تپسی خبر داد و گفت: بر اساس شکایت تپسی، شرکت اسنپ به دلیل استفاده از مالکیت ۱۰۰۰ سیم‌کارت و ساخت حساب‌های کاربری به عنوان کاربر مسافر در سامانه شرکت تپسی و دسترسی به اطلاعلات تماس حدود ۱۴۰۰۰ راننده شرکت تپسی، بر اساس ماده ۶۱ سیاست‌های کلی اصل ۴۴ به ارتکاب رویه ضد رقابتی محکوم شده است و باید جریمه پرداخت کند.

مدیر روابط عمومی شورای رقابت ادامه داد: به عبارت دیگر شرکت اسنپ در سال گذشته، ۱۰۰۰ سیمکارت خریداری کرده است و به عنوان مسافر وارد سامانه شرکت تپسی شده و به اطلاعات تماس راننده‌ها دست پیدا کرده و پس آن به راننده‌های شرکت تپسی پیشنهاد همکاری با حقوق بالاتری داده است.

وی افزود: از انجایی که راننده‌ها پیشنهاد شرکت اسنپ را قبول کرده‌اند، به شرکت تپسی خسارت مالی وارد شده است و شرکت اسنپ که به رویه ضد رقابتی محکوم شده است باید جریمه نقدی پرداخت کند.

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟