این یک تحویل ویژه است؛ رویکرد نوین آسیا خودرو در تحویل محصولات

مجموعه نمایندگی‌های آسیا خودرو با رویکرد جدید نسبت به تحویل محصولات ام‌وی‌ام و فونیکس، اقدام به تأسیس اداره تحویل خودرو کرده است.

چهارشنبه - ۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۴
افتتاح اداره تحویل آسیا خودرو

شبکه نمایندگی خودروسازان پس از طی مراحل تحویل خودرو از شرکت، با مسأله ارائه آن محصول به مشتری خود مواجه می‌شوند. اغلب این موارد در محل نمایندگی انجام شده و علاوه بر ایجاد ازدحام در محل، به علت نبودن فضای کافی امکان آموزش مناسب خریدار جهت استفاده از آپشن‌های خودرو را از میان می‌برد.

آسیا خودرو با سابقه بیش از 30 سال در حوزه نمایندگی برندهای معتبر خودرویی حاضر در بازار ایران که در حال حاضر به عرضه محصولات مدیران خودرو (شامل برند های ام وی ام و فونیکس) و ایران خودرو می‌پردازد و جزء برترین نمایندگی‌های این دو خودروساز است، در دو شعبه فعال مشغول به عرضه محصولات خود بوده و به زودی با سومین شعبه از نمایندگی‌ها، فعالیت خود را گسترش می‌دهد.

این گستره عرضه، مدیران آسیا خودرو را ترغیب به ایجاد فضایی تخصصی و مناسب نیازهای مشتریان برای تحویل محصول خریداری شده، کرد. در همین راستا، از ابتدای ماه جاری، اداره تحویل آسیا خودرو در برج زیبا و مدرن آناهید واقع در شرق تهران افتتاح شد.

در حال حاضر، مشتریانی که خرید خود را از شبکه نمایندگی‌های آسیا خودرو انجام داده‌اند و از امکانات فروش نقدی و فروش اقساطی خودرو بهره برده و کارشناسان اداره تحویل با آن‌ها تماس گرفته‌اند، به محل این اداره در طبقه B5 برج آناهید مراجعه و پس از طی فرآیند بررسی و آموزش آپشن‌‌ها، خودرو خود را تحویل می‌گیرند.

اداره تحویل آسیا خودرو هم اکنون با امکاناتی نظیر پارکینگ‌های مجهز و پیشرفته، مرکز ارائه لوازم جانبی و خدمات دیتیلینگ و کارواش به خدمات رسانی به مشتریان خود می‌پردازد. علاوه براین خریداران محصولات آسیا خودرو می‌توانند در زمان انتظار برای آماده سازی خودرو از امکانات رفاهی برج آناهید استفاده کنند. علاقمندان می‌توانند جهت اطلاع از شرایط متنوع خرید خودرو و جزئیات فعالیت اداره تحویل با شماره‌های ۰۲۱-۷۵۱۵۱ و ۷۷۰۴۰۷۷۰-۰۲۱ تماس گرفته و یا به نمایندگی ‌های آسیا خودرو مراجعه کنند.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟