فروش نقدی کامیون امپاور بهمن دیزل – ۲۳ شهریور ۱۴۰۱

در بخشنامه جدید فروش بهمن دیزل، کامیون کشنده امپاور BD500 با قیمت قطعی ۳میلیارد و ۳۵۰میلیون تومان و موعد تحویل هفته دوم آبان ۱۴۰۱ عرضه شده.

دوشنبه - ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۸
فروش نقدی کامیون امپاور بهمن دیزل - ۲۳ شهریور ۱۴۰۱

بهمن‌دیزل از روز چهارشنبه ۲۳ شهریور مرحله جدید فروش نقدی کامیون کشنده امپاور را با تحویل هفته دوم آبان آغاز می‌کند. در این مرحله، افزایش قیمت در این محصول تجاری بهمن‌دیزل را شاهد نیستیم و همان قیمت ۳میلیارد و ۳۵۰میلیون تومان مرحله قبل به عنوان قیمت قطعی فروش برای کامیون کشنده امپاور لحاظ شده است. متقاضیان ثبت‌نام، در این طرح تنها امکان انتخاب خودرو در رنگ سفید را دارند و کماکان خبری از سود مشارکت و یا انصراف نیست. اما در صورت تاخیر در تحویل خودرو به مشتری، جریمه ۲.۵درصد ماهانه متوجه شرکت خواهد بود. ثبت نام در این طرح فروش نقدی کامیون کشنده امپاور از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۲۳ شهریور آغاز می‌شود و تا ساعت ۱۶ همان روز یا تکمیل ظرفیت، ادامه خواهد شد.

امکانات و ویژگی‌‌‌های کامیون کشنده امپاور

بهمن دیزل امپاور را کامیون کشنده‌ای با قابلیت رقابت با برندهای معتبر اروپایی و مجهز به آخرین استانداردهای روز دنیا معرفی می‌کند که دارای مجوز حمل کالای خطرناک نیز می‌باشد. یک موتور کامینز ۶ سیلندر محرک کامیون کشنده جدید امپاور BD500 است که دارای توربوشارژر، اینترکولر و سیستم تزریق مسقیم سوخت بوده، با حجم ۱۱.۸ لیتر، توان تولید ۴۹۰ اسب‌بخار قدرت در دور ۱.۹۰۰ و ۲.۳۰۰ نیوتن‌متر گشتاور بیشینه در از دورهای پایین ۱.۱۰۰ دور در دقیقه را دارد.

ترکیب این پییشرانه قدرتمند که استاندارد آلایندگی Euro 5 EEV را دارد، با گیربکس اتوماتیک ۲+۱۲ سرعته ZF نه تنها نویدبخش حضور یک محصول پرکشش و قابل اتکا برای کاربری‌‌‌های سنگین است، بلکه می‌توان انتظار عملکرد بهینه‌تر از نظر مصرف سوخت و انتشار آلاینده‌‌‌های زیست‌محیطی را از آن داشت. از جمله امکانات این کشنده جدید نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– سانروف برقی
– مولتی مدیا TFT لمسی (رادیو، رهیاب، بلوتوث، SD-USB)
– کروزکنترل
– بخاری درجا و کولر درجا
– تودوزی طوسی-آبی فضای داخلی
– کنترل پایداری الکترونیک
– سیستم هشدار احتمال برخورد از جلو به همراه ترمز اضطراری هوشمند
– ترمزهای دیسکی پنوماتیک با توزیع الکترونیک نیروی ترمز و ASR
– هشدار حرکت در بین خطوط
– ترمز موتور و ریتادر گیربکس ۵ حالته ZF
– دو تخت‌خواب و فضا‌‌‌های متعدد برای بارها و اقلام مختلف
– یخچال
– سیستم کنترل حرکت خودرو در سربالایی

ثبت نام در طرح فروش جدید کامیون کشنده امپاور

همانطور که اشاره شد، آغاز ثبت نام در طرح فروش جدید کامیون کشنده امپاور شرکت بهمن دیزل از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ خواهد بود. این طرح تا ساعت ۱۶ همان روز و یا تا زمان تکمیل ظرفیت، ادامه خواهد داشت. ثبت نام نیز تنها از طریق سایت فروش محصولات گروه‌بهمن امکان‌پذیر خواهد بود.

سایت فروش محصولات بهمن
اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟