بخشنامه جدید گروه خودروسازی مایان برای پیش فروش کامیون کشنده دیما

دوشنبه ۲۰ تیر طرح پیش فروش کامیون کشنده دیما با پیش‌پرداخت ۱ میلیارد و ۷۰۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و موعد تحویل آذر ۱۴۰۱ به اجرا درخواهد آمد.

به اشترک بگذارید

ثبت نام پیش فروش کامیون کشنده دیما - ۲۰ تیر ۱۴۰۱

گروه خودروسازی مایان بخشنامه پیش فروش جدیدی برای کامیون کشنده دیما اعلام کرده که طبق آن، متقاضیان قادر خواهند بود از ساعت ۷:۳۰ صبح روز دوشنبه ۲۰ تیر ماه ۱۴۰۱ تا ساعت ۱۷:۰۰ همان روز و یا تکمیل ظرفیت نسبت به ثبت‌نام این محصول اقدام نمایند. در این طرح پیش فروش، مبلغ پیش‌پرداخت برای ثبت‌نام کامیون کشنده دیما معادل ۱ میلیارد و ۷۰۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده و موعد تحویل، آذر ماه ۱۴۰۱ خواهد بود. با وجود خواب حداقل ۵ماهه وجه پرداختی مشتری در زمان ثبت‌نام، برای این طرح خبری از سود مشارکت نیست و سود انصرافی هم که برای آن لحاظ شده، تنها ۴% می‌باشد. ذکر این نکته نیز ضروری است که قیمت، قطعی نبوده و تکمیل وجه خودرو ثبت‌نامی به قیمت روز در زمان تحویل خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نحوه ثبت‌نام و همینطور جزئیات پرداخت وجه پیش‌پرداخت این طرح پیش فروش کامیون کشنده دیما می‌توانید از طریق شماره های ۴۴۹۰۸۲۴۴ و ۴۴۹۰۵۲۴۵ با سازمان بازاریابی و فروش گروه خودروسازی مایان تماس حاصل نمایید. البته ذکر این نکته ضروری است که ثبت نام صرفا بصورت ایترنتی و از طریق سایت شرکت مایان به آدرس www.Mayan-Group.com انجام خواهد شد. هر کُد ملی یا شناسه اقتصادی مشخص و شرایط سنی بالای ۱۸ سال مجاز به ثبت نام تنها یک دستگاه از کل بخشنامه می‌باشد. در ضمن، در این روش فروش، امکان صلح وجود نداشته، کشنده موضوع بخشنامه صرفا بنام خریدار شماره‌گذاری و تحویل خواهد شد.

در انتها پیشنهاد می‌کنیم جهت آگاهی از تازه های جهان خودرو، پیگیری اخبار و سوژه‌های خودرویی کشورمان و همچنین اطلاع از بخشنامه های فروش خودروسازان، حتما اینستاگرام فارسی‌کار را دنبال کنید.

انتهای پیام

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *