فروش کامیون های کشنده تک و جفت محور شرکت فردا دیزل – آبان ۱۴۰۲

فردا دیزل کامیون های کشنده تک و جفت محور خود را بصورت اعتباری، با اقساط ۱۲ و ۱۴ ماهه ویژه آبان ماه ۱۴۰۲ به فروش می‌رساند.

به اشترک بگذارید

فروش کامیون های کشنده تک و جفت محور شرکت فردا دیزل - آبان ۱۴۰۲

بخشنامه فروش اعتباری کامیون های کشنده تک و جفت‌محور شرکت فردا دیزل ویژه آبان ماه ۱۴۰۲ با تسهیلات ۱۲ یا ۲۴ ماهه، اعلام شد. در این طرح، کامیون کشنده تک‌محور FD 560-I با قیمت پایه ۵میلیارد ۴۹میلیون تومان و کامیون کشنده جفت‌محور FD 560-II با قیمت پایه ۴میلیارد و ۹۹۰میلیون تومان عرضه شده است.

متقاضی می‌بایست ۴۰ درصد قیمت پایه را به عنوان پیش‌پرداخت خرید، در زمان ثبت‌نام پرداخت کند. ۱۰ درصد قیمت پایه نیز حداکثر تا یک ماه باید به حساب شرکت واریز شود. مابقی قیمت پایه نیز در قالب تسهیلات ۱۲ ماهه با نرخ سود ۲۴ درصد یا ۲۴ ماهه با نرخ سود ۳۴ درصد (به انتخاب مشتری) قابل تسویه خواهد بود. ۱۸ درصد سود مشارکت نیز تا زمان تحویل خودرو به وجه پرداختی مشتری تعلق خواهد گرفت.

فروش کامیون های کشنده تک و جفت محور شرکت فردا دیزل - آبان ۱۴۰۲

ذکر این نکته ضروری است که قیمت پایه اعلامی، شامل بیمه بدنه و مالیات ارزش افزوده نمی‌شود و این مبالغ، طبق جدول بخشنامه فروش، در زمان تحویل از مشتری دریافت خواهند شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به نمایندگی های مجاز فروش و خدمات پس از فروش شرکت فردا دیزل در سراسر کشور مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید با ۴۸۶۴۱۶۱۶-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیو های جدید

با بهمن دیزل و فعالیت های شرکت، بیشتر آشنا شوید

چری آریزو۸ به ایران خواهد آمد

وانت سایپا آریا سال ۱۴۰۳ می‌آید

چانگان یونی-وی با پارس‌خودرو به ایران می‌آید

عناوین مرتبط سایت