دستور توقف فروش موتورسیکلت های BMW صادر شد

ب‌ام‌و دستور توقف فروش موتورسیکلت های خود در آمریکای شمالی را صادر کرد و این دستور، شامل تمامی موتورسیکلت‌های بنزینی BMW Motorrad می‌شود.

به اشترک بگذارید

دستور توقف فروش موتورسیکلت های BMW صادر شد

ب‌ام‌و موتوراد که بخش موتورسیکلت‌ساز ب‌ام‌و است، دستور توقف فروش تمامی موتورسیکلت های نو و یا کارکرده BMW از طریق مراکز فروش و خدمات پس از فروش خود در آمریکای شمالی را صادر کرد. البته از آنجایی که طبق اطلاعیه انتشار یافته توسط ب‌ام‌و موتوراد، این ایراد، یک ایراد ایمنی به حساب نمی‌آید، مالکین موتورسیکلت‌های ب‌ام‌و کماکان می‌توانند به استفاده از موتورسیکلت های خود ادامه دهند.

طبق اطلاعیه ب‌ام‌و موتوراد، این دستور توقف به دلیل ایراد در سیستم تبخیری محصولات به دلیل متریال به‌کار رفته در آن صادر شده و تمامی مدل های بنزینی را شامل می‌شود. در این اطلاعیه آمده: پیرو بررسی کیفی اخیر، ب‌ام‌و تصمیم به بررسی بیشتر متریال به‌کار رفته در اجرای سیستم تبخیری موتورسیکلت های خود که ممکن است متناسب با مشخصات لازم، ساخته نشده باشد، گرفته است؛ این توقف فروش به دلایل ایمنی نیست و دارندگان موتورسیکلت های ب‌ام‌و کماکان می‌توانند موتورسیکلت خود را برانند.

ب‌ام‌و موتوراد هنوز توضیح نداده که چرا این مشکل، موجبات صدور دستور توقف فروش را فراهم آورده اما می‌دانیم موتورسیکلت الکتریکی جدید BMW CE 04 که یک اسکوتر ۴۲ اسب‌بخاری با تناسبات و ژست مدرن است، مشمول این توقف فروش نشده.

موتورسیکلت - اسکوتر پیشرفته و مدرن BMW CE 04

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیو های جدید

با بهمن دیزل و فعالیت های شرکت، بیشتر آشنا شوید

چری آریزو۸ به ایران خواهد آمد

وانت سایپا آریا سال ۱۴۰۳ می‌آید

چانگان یونی-وی با پارس‌خودرو به ایران می‌آید

عناوین مرتبط سایت