در حاشیه ششمین نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت اصفهان؛

تاکید شهردار اصفهان بر استفاده از ظرفیت‌ محصولات گروه بهمن در این شهر

شهردار اصفهان در حاشیه برگزاری نمایشگاه حمل و نقل و ترانزيت: بنای ما بر استفاده از ظرفیت‌ محصولات گروه بهمن در شهر اصفهان است.

پنجشنبه - ۱۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۹
تاکید شهردار اصفهان بر استفاده از ظرفیت‌ محصولات گروه بهمن در این شهر

گروه بهمن با طیف متنوعی از محصولات با قابلیت‌های خدمات شهری و حمل و نقل تجاری به نمایشگاه اصفهان رفت. علی قاسم زاده، شهردار اصفهان با تاکید بر ظرفیت‌های بالقوه گروه بهمن گفت: تولیدات گروه بهمن متنوع و از موتورسیکلت تا خودروهای تجاری برای اهداف شهری و خدمات شهری قابل استفاده است.

تعبیر تنوع محصولات شهری گروه بهمن که توسط شهردار اصفهان استفاده شد، اشاره به خودروهای آتش نشانی و حمل زباله تولیدی بهمن دیزل و اتوبوس‌های شهری شرکت اسنا دارد که ویژه خدمات شهری و حمل و نقل شهری تولید می‌شوند و شهردار اصفهان نیز در این بازدید، در جریان استانداردهای خودروی آتش نشانی تولیدی بهمن دیزل قرار گرفت.

شهردار اصفهان همچنین  از اتوبوس ۱۸متری و ۱۲متری تولیدی شرکت اسنا (عضو گروه بهمن) بازدید کرد و در جریان امکانات رفاهی این اتوبوس نظیر تهویه مطبوع، فناوری تصفیه کابین مسافران از آلایندگی‌ها و عوامل ویروسی و…، USB شارژ تلفن همراه مسافران و همینطور قابلیت‌های راننده نظیر دوربین ۳۶۰درجه، دوربین کنترلی کابین مسافران و … قرار گرفت.

شهردار اصفهان در این بازدید توافق ایران دوچرخ (از دیگر شرکت‌های گروه بهمن) با شهرداری تهران در راستای عرضه موتورهای برقی را الگوی قابل اجرا در دیگر شهرها دانست.

ششمین نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت اصفهان از ۱۰ مرداد الی ۱۳ مرداد از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در محل نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار می‌شود. در این دوره گروه بهمن با محصولات اتوبوس ۱۲متری و ۱۸متری، مینی‌باس پگاسوس، کشنده FAW460 و کشنده امپاور BD500، کامیون امپاور BD300 و فورس F210، پیکاپ G9 و کاپرا، ون باری اینرودز و موتورسیکلت‌های متنوع خود حضور دارد.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟

دیگر نظرات

  • محسن | 14 مرداد 1402 - 13:09

    آیا مسول یا بزرگواری هست کمک کنه، به امام حسین قسم من کلاهبردار نیستم، من کارگر سرگزر چند روزه کار گیرم نیامده دو تا بچه کوچیک دارم و سه ماهه اجاره ندادم و صاحبخانه داره بخاطر ۳میلیون بیرونم میکنه، به همین خدای بالای سر یکی از کلیه هام فروختم خرج بیماری زنم کردم و الان باز بیماریش برگشته و جلوی چشمام داره از بین می‌ره اما نمیتونم حتی دکتر ببرم و نجاتش بدم، به همین محرم عزیز دو تا بچه هام دو شبه چیزی نخوردن و الان با شکم گرسنه چشم انتظارن و نمیدانم با چه رویی دست خالی به خانه برم، بقرآن جز بغض هیچ کار نمیتونم کنم
    تو را به جون عزیزتون و بخاطر خدا کمکم کنید
    5859831228932389
    محسن ب