طرح سرویس نوروزی محصولات فردا موتورز آغاز شد

در طرح ویژه نوروز ۱۴۰۲، مالکان خودروهای FMC می توانند با مراجعه به نمایندگی های فردا موتورز از طرح های تخفیف و رایگان خدمات پس از فروش پیش از نوروز استفاده کنند.

یکشنبه - ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۸
طرح سرویس نوروزی محصولات فردا موتورز آغاز شد

شرکت فردا موتورز به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۲، طرح ویژه سرویس و خدمات پس از فروش محصولاتش را اعلام کرده است. در این طرح مالکان خودروهای FMC می توانند با مراجعه به نمایندگی های فردا موتورز از طرح های تخفیف و رایگان خدمات پس از فروش این شرکت پیش از نوروز استفاده کنند.

این طرح سرویس نوروزی­ از ۱۰ تا ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ در تمام نمایندگی های خدمات پس از فروش فردا موتورز برقرار است و در آن بازدید دوره ای و تست خودرو با دستگاه عیب یاب به صورت رایگان انجام می شود. همچنین در ارائه خدمات سرویس های دوره ای، فیلتر روغن و اجرت خدمات با ۵۰ درصد تخفیف به مشتریان اعطا می شود. در حال حاضر شرکت فردا موتورز بیش از ۴۰ نمایندگی در سراسر کشور دارد و تا به امروز چندین هزار دستگاه از خودروهایش را با نشان FMC به بازار عرضه کرده است.

طرح سرویس نوروزی محصولات فردا موتورز آغاز شد

در طرح سرویس نوروزی محصولات فردا موتورز به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، مالکان انواع محصولات تولیدی این شرکت خودروساز خصوصی می توانند با مراجعه به نمایندگی های مجاز در سراسر کشور، از خدمات رایگان و تخفیف های اعلام شده بهره مند شوند. بدیهی است که شرکت فردا موتورز در ایام نوروز هم کمپین ویژه خدمات رسانی را برای مشتریانش در نظر گرفته و بزودی جزئیات این طرح ها را به مالکان محصولاتش اعلام می کند.

طرح سرویس نوروزی محصولات فردا موتورز آغاز شد

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟

دیگر نظرات