سایپا به تولید تیبا، تیبا۲ و ساینا پایان می‌دهد

با تحقق شماره‌گذاری و تحویل ۷هزار دستگاه باقیمانده از تعهدات معوق خودروهای تیبا، تیبا۲ و ساینا، سایپا دیگر این خودروها را تولید نخواهد کرد.

دوشنبه - ۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۳
خودرو سایپا تیبا۲

رئیس اداره اطلاع رسانی و فضای مجازی گروه سایپا ضمن اعلام خبر شماره‌گذاری و تحویل ۷هزار دستگاه باقیمانده از تعهدات تحویل خودروهای تیبا، تیبا۲ و ساینا، از پایان تولید این محصولات خبر داد. قاسم خاکی جوان با اشاره به تاخیر در تحویل خودروهای تیبا، تیبا۲ و ساینا گفت: ۷ هزار دستگاه از خودروهای مذکور باقی مانده است که در مرحله بازدید سازمان استاندارد، شماره گذاری و تحویل هستند.

قاسم خاکی جوان گفت: از اوایل امسال و با توجه به عدم تمدید مجوز تولید این خودروها از سوی سازمان ملی استاندارد، شماره‌گذاری این خودروها متوقف شده بود که همین موضوع تحویل خودروهای تیبا، تیبا ۲ و ساینا را به تاخیر انداخته است.

به گفته او، قبل از اعلام سازمان ملی استاندارد حدود ۳۵هزار دستگاه خودرو تیبا، تیبا۲ و ساینا در تعهد سایپا قرار گرفته بود که خوشبختانه با مساعدت سازمان ملی استاندارد تا کنون برای ۲۸هزار دستگاه از این خودروها مجوز صادر شده و در فرایند شماره گذاری و تحویل به مشتریان گرامی قرار گرفته است. خاکی جوان خاطرنشان کرد: فرایند بازدید تعداد ۷ هزار دستگاه باقی مانده نیز از هفته گذشته توسط کارشناسان سازمان ملی استاندارد آغاز شده و این تعداد نیز به زودی برای شماره گذاری و تحویل آماده خواهند شد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و فضای مجازی گروه خودروسازی سایپا ضمن عذرخواهی از مشتریان و خریداران خودروهای مذکور گفت: با شماره گذاری و تحویل ۷هزار دستگاه باقیمانده، تمام خودروهای تیبا، تیبا۲ و ساینا که در تعهد سایپا بوده، تحویل شده و دیگر این خودروها تولید نخواهند شد.

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟