مزایده ایران خودرو ۱۴۰۱ – ششم الی دهم مهرماه

در مزایده ایران خودرو که ششم تا دهم مهر ۱۴۰۱ درجریان است، ۶۸۱ دستگاه از انواع خودروهای سواری آسیب‌دیده صفر کیلومتر و کارکرده این شرکت عرضه شده.

به اشترک بگذارید

مزایده خودروهای شرکت ایران خودرو - ۶ الی ۱۰ مهر ۱۴۰۱

مزایده جدید گروه صنعتی ایران خودرو برای تعدادی از خودروهای سواری آسیب‌دیده صفر کیلومتر و کارکرده از روز چهارشنبه ششم مهرماه ۱۴۰۱ آغاز شده است. در این مرحله از مزایده های عمومی ایران خودرو که تا دهم مهرماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت، روی هم رفته ۶۸۱ دستگاه از محصولات این شرکت شامل پژو پارس، ۲۰۶ تیپ ۲، ۲۰۷، تارا، انواع دنا، رانا و آریسان عرضه شده است و كليه متقاضيان می‌توانند از ساعت ۰۸:۳۰ الی ۱۶:۳۰ جهت بازديد از خودروها به سایت برگزاری مزایده های شرکت ایران خودرو به آدرس كيلومتر ۱۴ اتوبان تهران-كرج، به طرف شهرك سرو آزاد (پیکانشهر)، خيابان هشتم غربی، انتهای بلوار گیاه‌شناسی، درب ۲ سایت برگزاری مزایده‌های ایران‌خودرو مراجعه فرمایند.

باتوجه به این که مزایده ایران خودرو در مهر ماه ۱۴۰۱ نیز بصورت اینترنتی برگزار می‌شود، متقاضیان پس از مشاهده وضعیت محصول مد نظر در سایت برگزاری مزایده‌های ایران‌خودرو، جهت ارائه پيشنهاد قيمت می‌بایست از طريق وب سايت مزایده ایران خودرو به آدرس www.auction.ikco.ir اقدام نمایند.

اين مزايده شامل اعمال محدوديت مربوط به هر كد ملی جهت ثبت نام و شركت در مزايده نمی باشد. جهت كسب اطلاعات بيشتر می‌توانید به اطلاعیه های اعلامی در محل برگزاری مزايده مراجعه نمائيد و يا با شماره تلفن های ۴۴۷۹۶۹۴۸ و ۴۸۲۷۹۳۱۹ تماس حاصل نماييد. لازم به ذکر است قبل از مراجعه جهت ثبت نام و دريافت اسناد مزايده، تكميل اطلاعات شخصی در وب سايت فروش محصولات ایران خودرو به آدرس www.esale.ikco.ir الزامی است. در صورت عدم ثبت اطلاعات، امكان شركت در مزايده وجود ندارد.

شرایط عمومی شرکت در مزایده ایران خودرو

  • سپرده شركت در مزايده برای هر خودرو مبلغ یکصد ميليون ريال می باشد. امكان اخذ سپرده از طريق درگاه بانكی موجود در سامانه اينترنتی از كارت های عضو شبكه بانكی (شتاب) فراهم می باشد. درگاه بانكی هوشمند، فقط امكان انتقال وجوه از كار تهای صاحب اصلی حساب بانكی را دارد.
  • مشروح شرايط مزايده در سايت ايران خودرو و سامانه برگزاری مزايده اينترنتی به طور كامل درج شده است. شركت در مزايده و ارائه پيشنهاد قيمت به منزله قبول شروط و تكاليف مقرر در اسناد مزايده می باشد.
  • مزايده گذار در رد يا قبول پيشنهادات در هر مرحله از فرايند مزايده مختار می باشد.
  • شركت كنندگان بايد شرايط مزايده را به دقت مطالعه و سپس تاييد نمايند تا امكان ادامه فرايند شركت در مزايده فراهم گردد.
  • كليه وجوه دريافتی از بابت فروش اقلام موضوع مزايده از طريق درگاه بانكی سامانه بوده ولی برای مبالغ بيش از پنج ميليارد ریال از طريق حواله بانكی خواهد بود. هرگونه ماليات، عوارض و حقوق دولتی مربوطه طبق مقررات و قوانين برعهده برنده مزايده است. همچنين هزينه برگزاری مزايده نيز به عهده برنده مزايده می‌باشد.
  • كليه شركت كنندگان موظف به رعايت دستورالعمل های مرتبط با پيشگيری از ابتلا به ويروس كرونا می باشند. لذا همراه داشتن ماسك و دستكش توسط كليه شركت كنندگان در سايت مزايده الزامی است.
  • برنده مزايده بايستی حداكثر ظرف مدت تعيين و اعلام شده در سامانه و پس از اعلام نتايج، مبلغ پيشنهادی خود را حداكثر تا مهلت تعيين شده بطور كامل واريز نمايد. در غير اين صورت طبق شرايط مزايده، سپرده شركت در مزايده، بدون انجام هرگونه تشريفات قضايی يا اداری به نفع مزايده گزار وصول و شركت كننده حق هيچگونه اعتراضی نخواهد داشت. ضمناً بعد از واريز وجه مابه التفاوت امكان انصراف وجود ندارد.

متن آگهی مزایده های مهر ماه ۱۴۰۱

برای دانلود و مطالعه متن کامل آگهی مزایده خودروهای سواری آسیب‌دیده صفر کیلومتر و کارکرده ایران خودرو در مهرماه ۱۴۰۱ می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید:
– آگهی برگزاری مزایده عمومی اینترنتی خودروهای شرکت ایران خودرو – مهر ماه ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *