خدمات دنا پلاس با نوبت‌دهی سریع در معتبرترین مرکز خدمات خودرویی شرق تهران

نمایندگی آسیا خودرو (کد ۱۱۳۳) در شرق تهران با مرکزی مجهز و کادری مجرب آماده خدمات رسانی به دارندگان دناپلاس و دیگر محصولات ایران خودرو است.

سه شنبه - ۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۹
خودرو دنا پلاس ایران‌خودرو

این روزها به روزترین نسخه دنا پلاس، سدان اسپرت ایران خودرو، که برای اولین بار در سال ۱۳۹۵ وارد بازار شد، با موتور توربوشارژ و آپشن ها و امکانات مختلف در خیابان‌ها در حال تردد است. دنا پلاس که در سه تیپ عرضه می‌شود، در حال حاضر با دو پیشرانه ۴ سیلندر تنفس طبیعی و توربو و گیربکس‌های ۵ سرعته دستی و ۶ سرعته اتوماتیک به بازار عرضه می‌شود. ایران خودرو در وب سایت رسمی خود درخصوص این محصول ویژگی‌های زیر را اعلام کرده است:

  • صندلي‏ راننده و سرنشين جلو هشت حركته برقی
  • چراغ‌های جلو و عقب جديد
  • چراغ های جلو مجهز به لامپ طرح نئون و چراغ روز ( Day Light)
  • دوربين ديد عقب
  • آينه‏ های جانبی طرح جديد و برقي تاشونده راهنمادار هم رنگ بدنه
  • چراغ روشن كننده فضای پايين پا در  درهای جلو  (Foot lamp)

نسخه به روزتر این محصول دنا پلاس توربو شارژر است که در مقایسه با نسخه قبلی قدرت و شتاب بهتر، بهره‌وری در مصرف سوخت را در کارنامه خود ثبت کرده و از تغییرات آن نسبت به دنا پلاس می توان به استفاده از رینگ و تایر بزرگتر، نصب موتور توربوشارژر، سقف سانروف و چهار عدد ایربگ اشاره کرد.

با استقبالی که از این محصول در بازار شده، نیاز به خدمات پس از فروش مناسب هم افزایش یافته است. نمایندگی آسیا خودرو (کد ۱۱۳۳) که در رده بندی خدماتی این شرکت “درجه خدماتی ممتاز” ارائه می‌دهد در شرق تهران با مرکزی مجهز و کادری مجرب به خدمات رسانی دارندگان دناپلاس و دیگر محصولات ایران خودرو مشغول است. در صورت تمایل برای اطلاع از خدمات گروه نمایندگی آسیا خودرو، می توانید به وب‌سایت آسیا خودرو مراجعه کرده و یا با شماره ۷۵۱۵۱ – ۰۲۱ (داخلی ۱۰۱ و ۳۰۰) تماس بگیرید.

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟