این همکاری آغاز یک سیستم خدمات مشتری نوآورانه است؛

ساخت ربات هوشمند مورنین – MOrnine با همکاری چری و آیموگا

این روزها که بوستون اینداستری، اطلس، مشهورترین ربات دنیا را بازنشسته می‌کند، مونرنین با مقیاس و هزینه های اقتصادی برتر وارد صنعت می شود.

شنبه - ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۳
همکاری چری و آیموگا برای ساخت ربات هوشمند مورنین - MOrnine

مورنین دارای طراحی بسیار بیومیمتیک و چهره ای شبیه انسان است، مورنین می‌تواند حرکات ماهیچه‌های دهان و صورت انسان را شبیه‌سازی کند، عباراتی مانند صحبت کردن، لبخند زدن و باز کردن دهان خود را قانع‌کننده بیان کند، مورنین دستورات شفاهی یا نوشتاری انسان را به دقت تفسیر و آنها را به استراتژی‌های عملی خاص تبدیل می کند، مورنین دانش گسترده برند خودروی چری را برای توسعه یک مدل در مقیاس بزرگ در سطح صنعت ترکیب می‌کند، تعامل مورنین در گفتگوهای معمولی با کاربران و پاسخگویی به سوالات حرفه ای در حوزه خودرو؛ رونمایی از ربات دوپا با Embodied AI Mornine برای کنفرانس آینده با موضوع مدیرعامل برنامه ریزی شده است.

هدف از توسعه مورنین چیست؟

ارائه اطلاعات به مشتریان و پاسخگویی به سوالات آن ها در مراکز فروش خودرو که این امر کارایی خدمات را افزایش می دهد و سطح رضایت مشتری را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. همچنین می‌تواند به‌طور مستقل مشتریان را به مکان‌های خاص محصول هدایت کند و از بازوهای رباتیک ماهرانه خود برای نمایش‌ها و عملیات فیزیکی استفاده کند

در مرحله سوم و آخرین رشد خود، مورنین یک دستیار جامع خانگی است. به طرز ماهرانه‌ای به پرسش‌های معمول رسیدگی می‌کند، یادآوری‌های به موقع زندگی را ارائه می‌کند، به مدیریت سلامت کمک می‌کند، از مراقبت از سالمندان و آموزش کودکان پشتیبانی می‌کند، و کارهای خانه مانند نظافت و آشپزی را انجام می‌دهد. در این مرحله اوج، مورنین نقشی شبیه به نقش یک عضو پرورش دهنده خانواده را بر عهده می گیرد، که عمیقاً در زندگی مردم جا افتاده است، بنابراین کیفیت زندگی را به طور قابل توجهی افزایش می دهد و بار خانواده ها را کاهش می دهد.

سرعیت مورنین چهار کیلومتر برساعت است. رونمایی از Mornine نه تنها نشان دهنده کاوش مداوم و پیروزی بر چالش های تیم تحقیق و توسعه است، بلکه یک جهش قابل توجه در پیشرفت تکنولوژیکی است که به افزایش بهره وری اجتماعی و بهبود سبک زندگی کمک می کند.

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟