واداتی‌های جدید برای جانبازان ۷۰درصد

در مرحله ویرایش ثبت نام خودرو وارداتی برای جانبازان ۷۰ درصد عادی، خودروهایی نظیر مرسدس-بنز A کلاس، BMW X2 و فولکس واگن گلف به لیست اضافه شده.

سه شنبه - ۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۶
خودروهای واداتی جدید برای جانبازان ۷۰درصد

بعد از اتمام مرحله ویرایش خودرو انتخابی جانبازان ۷۰ درصد ویژه در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی جانبازان، حال این سامانه با تعدادی خودروی جدید برای جانبازان ۷۰ درصد عادی بازگشایی شده تا این دسته از متقاضیان خرید خودرو های وارداتی جانبازان بتوانند نسبت به ویرایش انتخاب پییشین خود و انتخاب خودرو جایگزین از میان ۱۳ گزینه قابل‌عرضه، اقدام نمایند.

به گزارش خودرودیلی، برای این دسته از متقاضیان (جانبازان ۷۰ درصد عادی)، امکان ویرایش و انتخاب خودرو از میان ۱۳ خودرو از برندهای ب‌ام‌و، مرسدس-بنز، فولکس‌‍واگن، تویوتا، نیسان، فیات و GAC فراهم آمده و نکته جالب‌توجه، اضافه شدن گزینه های جدیدی نظیر فولکس‌واگن گلف و تیگوان، مرسدس-بنز A-کلاس و همینطور ب‌ام‌و X2 به لیست خودرو های وارداتی مجاز برای جانبازان ۷۰ درصد عادی است.

مهلت ویرایش انتخاب خودرو وارداتی برای جانبازان ۷۰ درصد عادی از روز گذشته آغاز شده و تا پایان امروز (سه‌‎شنبه ۸ اسفند) مهلت خواهند داشت تا نسبت به تغییر خودروی انتخابی خود اقدام نمایند. لیست خودرو های وارداتی قابل عرضه برای جانبازان ۷۰ درصد عادی، به شرح زیر می‌باشد:

۱- فولکس‌واگن تیگوان 2.0L FWD-AWD
۲- فولکس‌واگن گلف 2.0 TDI یا 1.5 TSI
۳- ب‌ام‌و 116i
۴- ب‌ام‌و X2 sDrive 18i
۵- مینی کانتری‌من
۶- تویوتا کمری 2.5L deluxe
۷- تویوتا کمری هایبرید XLE
۸- تویوتا ونزا
۹- نیسان قشقایی ST+
۱۰- جی‌ای‌سی GS8
۱۱- مرسدس-بنز A180 سدان
۱۲- مرسدس-بنز A180 هاچبک
۱۳- فیات تیپو کراس ۱.۶

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟