پیگیری ایجاد استراحتگاه برای رانندگان در پایانه بندر امام خمینی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان: امیدواریم مشکلات موجود در بندر امام خمینی به زودی مرتفع شده، و رفاه و آسایش رانندگان تامین شود.

به اشترک بگذارید

پیگیری ایجاد استراحتگاه برای رانندگان در پایانه بندر امام خمینی

محمد جولانژاد با اشاره به اهمیت حمل کالای اساسی از بندر امام خمینی (ره) و اعلام این که ایجاد استراحتگاه در بندر امام خمینی(ره) برای رانندگان از سوی این اداره کل پیگیری می‌شود، افزود: اهمیت و حساسیت حمل و نقل کالا و تشکل‌های صنفی بر کسی پوشیده نیست چرا که حمل و نقل کالا موجب توسعه اقتصاد ملی می‌شود.

به گزارش فارسی‌کار و به نقل از ایسنا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: حمل و نقل کالا به ویژه حمل کالای اساسی از بندر امام خمینی، زمینه ساز توسعه اقتصادی در بخش‌های مرتبط با حوزه حمل و نقل و دیگر بخش‌های کشور می‌شود و به همین دلیل حل مشکلات صنف حمل و نقل کالا اثربخشی قابل توجهی را به دنبال دارد.

جولانژاد با بیان اینکه ایجاد استراحتگاه در بندر امام خمینی(ره) برای رانندگان از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای پیگیری خواهد شد، گفت: تامین زیرساخت‌ها در پایانه بندر امام خمینی(ره) بر عهده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است و تاکنون فعالیت‌های خوبی در پایانه بندر امام (ره) انجام شده است.

وی ادامه داد: امیدواریم مشکلات موجود در بندر امام خمینی به زودی مرتفع و رفاه و آسایش رانندگان و به تبع آن شرکت‌های حمل و نقل تامین شود تا شاهد افزایش استقبال رانندگان برای حضور در این بندر و تسریع حمل کالا از این بندر به مقاصد مورد نظر باشیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان در ادامه با اعلام این که در سه ماه نخست امسال بیش از ۱۱ میلیون و ۳۶۰ هزار تن انواع کالا از مبادی استان به سایر نقاط کشور جابجا شد، اظهار داشت: در طول این سه ماه انواع کالاها از مبادی استان به سایر نقاط کشور حمل شده است تا در مقاصد مورد نظر ذخیره سازی و یا توزیع شود.

وی با اشاره به این که این میزان کالا توسط ۶۱۳ هزار دستگاه کامیون جابجا شده و عمده کالاهای جابجا شده شامل کالاهای اساسی، محصولات کشاورزی، مواد صنعتی و پتروشیمی بوده است، افزود: میزان کالای جابجا شده نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶ درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *