سایپا ساینا، تاکسی جدید ایران می‌شود؟

به گفته مرتضی ضامنی، مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور، سایپا موفق شده مجور تبدیل کاربری خودرو ساینا به تاکسی را دریافت کند.

به اشترک بگذارید

سایپا ساینا، تاکسی جدید ایران می‌شود؟

مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور از طی شدن فرآیند اخذ مجوز ساینا برای کاربری تاکسی خبر داد و گفت: تبدیل ساینا به تاکسی در گروی اختصاص سهمیه مناسب از سوی خودروساز است. مرتضی ضامنی در تشریح ورود خودروی «ساینا» به حوزه تاکسیرانی کشور گفت: در حال حاضر در بخش تاکسیرانی تنها از یک خودرو یعنی «سمند سورن» استفاده می‌کنیم، ولی تعداد خودرویی که تحویل می‌شود بسیار کمتر از نیاز و تقاضای موجود است، لذا لازم است که از خودروی دیگری برای اضافه شدن به ناوگان بهره بگیریم که یکی از گزینه ها خودروی «ساینا» بود.

به گزارش خودرودیلی، ضامنی در ادامه با اشاره به این که بر همین اساس، فرآیند اخذ مجوز برای کاربری تاکسی خودروی «ساینا» طی و این مجوز، گرفته شد، گفت: درحال حاضر نیاز است شرکت خودروساز همکاری لازم را انجام دهد تا ما بتوانیم از این خودرو در این بخش استفاده کنیم، اما متأسفانه همراهی‌ها همانند گذشته نیست و تعداد سهمیه‌ای که می‌خواهند اختصاص دهند، بسیار کم است و بی تردید این موضوع قابل قبول نیست.

مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور ادامه داد: ما در صورتی ساینا را وارد حوزه تاکسیرانی خواهیم کرد که شرکت خودروساز در همراهی لازم تعداد خودروی مناسبی برای این بخش تخصیص دهد که بتوانیم مشکلی از مشکلات حوزه تاکسیرانی را برطرف کنیم.

وی تأکید کرد: قطعا اگر تعداد خودروی مناسب به این حوزه تخصیص پیدا نکند، ورود نمایشی این خودرو به حوزه تاکسیرانی از منظر ما قابل قبول نیست.

انتهای پیام

3 پاسخ

  1. سلام خیلی خوبه اگرعملی بشه حتی بعضی از مردم توان خرید ساینا را هم ندارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *