فروش پیکاپ کلوت دنده‌ای با ۹۰۰میلیون تومان تسهیلات بدون بهره

مکث موتور در طرح جدید فروش اقساطی پیکاپ دنده‌ای کلوت، این محصول را با پیش‌پرداخت ۶۹۶میلیون و ۷۰۰هزار تومان و تحویل ۴۵ روز کاری عرضه می‌کند.

به اشترک بگذارید

بخشنامه فروش اقساطی پیکاپ کلوت دنده‌ای با ۹۰۰میلیون تومان تسهیلات بدون بهره - آبان ۱۴۰۲

بخشنامه جدید فروش اعتباری پیکاپ کلوت دنده‌ای با قیمت قطعی ۱میلیارد و ۵۹۶میلیون و ۷۰۰هزار تومان توسط مکث موتور اعلام شد. در این طرح، متقاضی می‌تواند با پرداخت ۶۹۶میلیون و ۷۰۰هزار تومان در هنگام ثبت‌نام به عنوان پیش‌پرداخت، پیکاپ کلوت دنده‌ای مکث موتور را خریداری کند و باقیمانده وجه را در قالب تسهیلات ۹۰۰میلیون تومانی بدون بهره، با اقساط ۱۲ ماهه، تسویه نماید.

تعداد اقساط در این طرح فروش اعتباری پیکاپ کلوت دنده ای مکث موتور، ۱۲ ماه بوده، مبلغ هر قسط، ۷۵میلیون تومان می‌باشد. تاریخ سررسید اولین چک دریافتی از مشتری، اول اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ می‌باشد. موعد تحویل خودروهای ثبت‌نامی نیز ۴۵ روز کاری در نظر گرفته شده است.

بخشنامه فروش اقساطی پیکاپ کلوت دنده‌ای با ۹۰۰میلیون تومان تسهیلات بدون بهره - آبان ۱۴۰۲

لازم به ذکر است فروش پیکاپ کلوت دنده ای شرکت مکث موتور در این نوبت، با قیمت قطعی ۱میلیارد و ۵۹۶میلیون و ۷۰۰هزار تومان انجام می‌شود. در کنار مبلغ پیش‌پرداخت و همچنین اقساط ۱۲ ماهه، مشتری می‌بایست یک فقره چک ۶میلیون و ۵۰۰هزار تومانی را نیز به عنوان هزینه بیمه بدنه یک ساله خودرو، به شرکت ارائه دهد.

در این نوبت، خبری از سود مشارکت یا انصراف برای وجه پرداختی مشتری نیست اما در صورت تاخیر در تحویل خودروی ثبت‌نامی، ۱۲درصد سالانه جریمه تاخیر متوجه شرکت خواهد بود. گفتنی است امکان سفارش خودرو در رنگ های سفید یا مشکی وجود دارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیو های جدید

با بهمن دیزل و فعالیت های شرکت، بیشتر آشنا شوید

چری آریزو۸ به ایران خواهد آمد

وانت سایپا آریا سال ۱۴۰۳ می‌آید

چانگان یونی-وی با پارس‌خودرو به ایران می‌آید

عناوین مرتبط سایت