موتورسیکلت جدید CFMoto 450CL-C؛ بلیت ورود سی‌اف موتو به بازار کروزر ها

موتورسیکلت‌ساز چینی سی‌اف موتو با محصول جدیدی که CFMoto 450CL-C نام دارد، بصورت رسمی به بازار موتورسیکلت های سفری کروزر ورود می‌کند.

به اشترک بگذارید

موتورسیکلت کروزر جدید سی‌اف موتو - The All-New 2023 CFMoto 450CL-C Cruiser Motorcycle

شرکت چینی سی‌اف موتو که از جمله سازندگان مطرح موتورسیکلت در این کشور به حساب می‌آید و از سال ۱۹۸۹ در این حوزه مشغول به کار است، طی سال های گذشته سبد تولیدات خود در بازارهای جهانی را به شکل چشمگیری توسعه داده. این برند به‌تازگی یک مدل پریمیوم مناسب برای موتورسوار های آماتور با نام CFMoto 450NK ارائه کرده که یک نِیکدبایک اسپرت است، مناسب برای موتورسوارانی که به دنبال یک موتورسیکلت تند و تیز اما مناسب برای کاربری‌ها و شرایط مختلف هستند. پس از 450NK، این موتورسیکلت‌ساز چینی یک محصول دیگر را نیز با پیشوند ۴۵۰ در بازار چین عرضه کرده که یک کروزر خوش‌استیل و جذاب بنام CFMoto 450CL-C شناخته می‎شود.

موتورسیکلت کروزر جدید سی‌اف موتو - The All-New 2023 CFMoto 450CL-C Cruiser Motorcycle

سی‌اف موتو موتورسیکلت جدید CFMoto 450CL-C را ترکیبی از جذابیت بصری و راحتی در سواری تعریف می‌کند. این محصول که برپایه ساختار و متعلقات فنی مشترک با 450NK توسعه یافته، به واسطه برداشت کلاسیک از استایل کروزرها که رگه‌هایی از کافه‌ریسر ها را نیز در ظاهر خود تداعی می‌کند، به واقع از هر زاویه نگاه ها را به خود خیره می‌کند؛ از فرم گرد شده باک ۱۲ لیتری و چراغ جلو دایره‌ای-شکل با فناوری LED بگیرید تا بهره‌مندی از دوشاخه قابل تنظیم، ABS دو کاناله و شاسی نیمه-عریان.

موتورسیکلت کروزر جدید سی‌اف موتو - The All-New 2023 CFMoto 450CL-C Cruiser Motorcycle

مهمتر از اینها، موتور دو سیلندر موازی آب‌خُنک این موتورسیکلت ۱۸۱ کیلوگرمی سی‌اف موتو است که دارای فناوری تزریق سوخت بوده، با حجم ۴۴۹ سی‌سی، توان تولید ۴۰ اسب‌بخار قدرت در دور ۸۰۰۰ و ۴۲ نیوتن‌متر گشتاور بیشینه در دور ۶۲۵۰ را دارد. این موتور مشترک با CFMoto 450NK دارای میل‌لنگی با زاویه ۲۷۰درجه بوده و همین، باعث می‌شود طنینی مشابه V-Twin های ۹۰درجه داشته باشد. انتقال قدرت به چرخ عقب نیز از طریق یک گیربکس ۶ سرعته دستی و مکانیزم تسمه زنجیری Gates Belt Drive صورت می‌پذیرد.

موتورسیکلت کروزر جدید سی‌اف موتو - The All-New 2023 CFMoto 450CL-C Cruiser Motorcycle

حال که بحث ویژگی‌های فنی و حرکتی شد، بد نیست بدانید در این محصول جدید سی‌اف موتو از دوشاخه ۳۷ میلیمتری برای چرخ جلو و تک‌فنر جانمایی شده در مرکز برای چرخ عقب بهره گرفته شده و دیسک های ترمز در جلو ۳۲۰ و در عقب ۲۲۰ میلیمتر قُطر دارند. امکانات ایمنی استاندارد ارائه شده در این موتورسیکلت کروزر میان‌وزن سی‌اف موتو نیز عبارتند از کنترل هرزگردی و ABS دوکاناله.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیو های جدید

با بهمن دیزل و فعالیت های شرکت، بیشتر آشنا شوید

چری آریزو۸ به ایران خواهد آمد

وانت سایپا آریا سال ۱۴۰۳ می‌آید

چانگان یونی-وی با پارس‌خودرو به ایران می‌آید

عناوین مرتبط سایت