تعیین تکلیف قیمت خودروهای مونتاژی در جلسه امروز شورای رقابت

اسماعیل شجاعی سخنگوی شورای رقابت از احتمال تعیین تکلیف قیمت خودروهای مونتاژی در جلسه امروز این شورا خبر داد.

سه شنبه - ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۲
تعیین تکلیف قیمت خودروهای مونتاژی در جلسه امروز شورای رقابت

سخنگوی شورای رقابت با بیان اینکه شورای رقابت شنبه و سه‌شنبه هر هفته جلسه دارد و در این جلسات، موضوعات مختلفی مورد بررسی قرار می‌گیرد، گفت: از آنجایی که در این مدت پرونده خودرو مطرح است و باید تعیین تکلیف در مورد آن‌ها صورت گیرد، امروز نیز بحث خودرو مطرح خواهد شد.

شجاعی در ادامه با اشاره به این که در جلسه عصر امروز شورا نیز موضوع قیمت‌های خودروهای مونتاژی (CKD) بررسی خواهد شد، گفت: ممکن است این موضوع امروز به نتیجه نهایی برسد، در واقع اگر قیمت‌ها آماده بود مانند فرایندی که برای خودروهای داخلی طی شد، به رای گیری اعضا گذاشته خواهد شد و اگر رای گیری به نتیجه برسد به وزارت صمت ابلاغ خواهد شد.

سخنگوی شورای رقابت به این سوال که قیمت‌ها چه زمانی به وزارت صمت ابلاغ خواهد شد، پاسخ داد: اگر جلسه امروز به نتیجه برسد، احتمالا روز شنبه به وزارت صمت ابلاغ خواهد شد زیرا فردا تعطیل است.

بر اساس این گزارش، پس از آنکه قیمت کارخانه‌ای خودروهای داخلی توسط شورای رقابت تعیین تکلیف شد، این شورا در بیانیه‌ای که در روز ۱۶ فروردین ماه منتشر شد اعلام کرد که قیمت‌ خودروهای مونتاژی (CKD) نیز پس از طی فرایند مشابه متعاقباً ابلاغ خواهد شد.

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟