درگ ۴۰۰ متر جام ارس خودرو برگزار شد + ویدیو

سومین دوره مسابقات اتومبیلرانی درگ ۴۰۰ متر منطقه آزاد ارس با شرکت پنج استان شمال غرب کشور با عنوان جام ارس خودرو در جلفا برگزار شد.

سه شنبه - ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۲
درگ ۴۰۰ متر جام ارس خودرو برگزار شد + ویدیو

سومین دوره مسابقات اتومبیلرانی درگ ۴۰۰ متر ارس در روز جمعه ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ با شرکت ۸۵ ورزشکار از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان و کرمانشاه در هشت کلاس برگزار شد. این مسابقات با استقبال علاقمندان به مسابقات اتومبیلرانی از استان های شمال غرب کشور برگزار شد و از نفرات اول تا سوم با اعطای هدایای نقدی، تندیس و حکم قهرمانی تجلیل گردید.

سومین دوره مسابقات اتوموبیل رانی درگ ۴۰۰ متر جام ارس خودرو در خیابان آمیکو (کمربندی) جلفا برگزار شد و ورزشکاران و علاقمندان و تماشاگران به این رشته از شهرستان‌های تبریز، خوی، هشترود، جلفا-منطقه آزاد ارس، ارومیه، سقز، بانه، کرمانشاه، سلماس، مهاباد، میاندوآب در این رویداد ورزشی حضور داشتند.‌

این دوره از مسابقات درگ منطقه آزاد ارس با حمایت مالی شرکت ارس خودرو دیزل، سازمان منطقه آزاد ارس و همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر جلفا، مرزبانی، نیروی انتظامی و سایر نهادهای خدمات‌رسان برگزار شد.‌ در آغاز مسابقه پس از معرفی خودرو پیکاپ  آسنا ۲۴۴ توربو محصول جدید شرکت ارس خودرو دیزل، این پیکاپ نیرومند با طی یک دور افتخار و پیمودن پیست مسابقه قابلیت‌های آسنا توربو را به نمایش گذاشت‌.

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟