حواله واردات خودرو خارجی، پاداش ملی پوشان تیم فوتبال

قول پاداش ویژه‌ به ملی‌پوشان تیم فوتبال پس از صعود به جام جهانی ۲۰۲۲، با دریافت حواله واردات خودرو خارجی پیش از دیدار برابر آمریکا، عملی شد.

جمعه - ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹
حواله واردات خودرو خارجی، پاداش ملی پوشان تیم فوتبال

ملی پوشان تیم فوتبال روز هفتم بهمن‌ماه ۱۴۰۰ توانستند با کسب پیروزی یک بر صفر مقابل عراق و در فاصله سه دیدار مانده به پایان مرحله مقدماتی، به‌عنوان نخستین تیم آسیایی به جام جهانی راه پیدا کنند و بهترین عملکرد تاریخ را در این مرحله داشته باشند که نتایج آن‌ها با یک پاداش ویژه که حواله واردات خودرو خارجی است، همراه بود.

به گزارش فارسی‌کار از ورزش3، بازیکنان تیم ملی فوتبال پس از صعودشان به جام جهانی قطر درخواست‌هایی برای در نظر گرفتن پاداش ویژه از سوی مسئولان کشوری و فدراسیون فوتبال داشتند و بعد از اینکه نسبت به آن‌ها بی‌توجهی شده بود، اعتراض‌شان را به‌طور رسمی و رسانه‌ای نشان دادند و آن را در صفحات مجازی خود منتشر کردند که البته در فاصله دو ماه مانده به جام جهانی، وعده مجوز ورود خودرو خارجی به کشور به آن‌ها داده شد.

معاون اول رئیس جمهوری و وزیر ورزش و جوانان پس از صعود تیم ملی به جام جهانی وعده پاداش داده بودند که شب دیدار مقابل آمریکا، این قول (حواله واردات خودرو خارجی) عملی شد تا ملی پوشان تیم فوتبال روحیه مضاعفی برای این مسابقه پیدا کنند. با وجود عدم صعود تیم ملی ایران از مرحله گروهی جام جهانی با دو شکست مقابل انگلیس و آمریکا، وعده داده شده به بازیکنان انجام شد و آن‌ها نامه ورود یک خودروی خارجی را دریافت کردند که البته باید در چارچوب قوانین کشوری با پرداخت مالیات و حق گمرک این کار را انجام بدهند.

این دومین بار بود که بازیکنان تیم ملی فوتبال حواله واردات خودرو خارجی به ایران را دریافت کردند؛ پیش از این هم یک بار برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۴، شاگردان کی‌روش چنین پاداش ویژه‌ای گرفته بودند.

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟