از آسیاخودرو، با خیال آسوده خودرو بخرید

آسیا خودرو از نمایندگی های معتبر مدیران خودرو در زمینه فروش و خدمات پس از فروش است که می‌تواند خریدی آسان را برای شما به ارمغان بیاورد.

چهارشنبه - ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۰
از آسیاخودرو، با خیال آسوده خودرو بخرید

آسیا خودرو که با بیش از سی سال تجربه در فروش و خدمات پس از فروش، تا کنون در چند دوره به عنوان برترین نمایندگی مدیران خودرو انتخاب شده، از ابتدای فعالیت خود رتبه‌هایی ممتاز نیز در ارزیابی های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران کسب کرده است. در این مجموعه در کنار شعبه تهرانپارس و شعبه قنات کوثر که با عنوان تنها نمایندگی و مرکز تعمیرگاهی تخصصی چری با  پرسنل مجرب و متخصص بهترین خدمات را به خریداران محصولات ام وی ام و فونیکس عرضه می‌کند، شعبه دیگری نیز  به زودی در محله پاسداران تهران با محوریت فروش و خدمات رسانی به محصولات فونیکس آغاز به کار خواهد کرد.

خریداران از این مجموعه می‌توانند محصول موردنظر خود را با شرایط متنوع اعلام‌شده از سوی مدیران خودرو و فونیکس خریداری کرده و علاوه بر تحویل خودرو در اداره تحویل مدرن آسیا خودرو در برج آناهید، از خدمات تخصصی پس از فروش کارشناسان این شرکت استفاده ببرند. علاوه بر این در طرح جایگزینی که در این نمایندگی مدیران خودرو انجام می‌شود، خریداران می‌توانند خودروهای کارکرده خود را خودرو صفر جایگزین کنند.

تازه‌‎ترین قیمت محصولات ام‌وی‌ام و فونیکس قابل‌عرضه به شرح زیر می‌باشد:

مدل خودروقیمت نقدی خودرو (تومان)
MVM Tiggo 7 IE۱.۱۰۲.۸۲۰.۰۰۰
MVM Arrizo 5 Turbo IE۷۶۰.۹۰۰.۰۰۰
MVM X22 Pro IE Turbo۶۴۱.۸۰۰.۰۰۰
MVM X22 MT Sport Luxury۴۸۷.۹۸۰.۰۰۰
MVM X22 CVT Sport Luxury۵۸۱.۷۰۰.۰۰۰
MVM X33 AT S EX Sport۷۲۴.۳۲۰.۰۰۰
MVM X55 Pro EX۹۳۳.۰۶۰.۰۰۰
MVM X55 Pro EX Sport۹۵۳.۶۸۰.۰۰۰
Fownix Arrizo 6 Pro۱.۰۶۰.۰۰۰.۰۰۰
Fownix Tiggo 7 Pro۱.۲۵۶.۷۲۰.۰۰۰
Fownix Tiggo 8 Pro۱.۷۹۴.۷۲۰.۰۰۰

اگر قصد خرید خودرو دارید، برای مشاوره با کارشناسان آسیا خودرو با شماره ۷۷۰۴۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به وبسایت این شرکت به آدرس www.asiakhodro.ir مراجعه کنید.

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟