ارائه خدمات امداد به مشتریان ماموت خودرو در سراسر کشور با همکاری کانون اتومبیلرانی

طی امضای تفاهم‌نامه ای با کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران، مشتریان گروه ماموت خودرو در سراسر کشور خدمات امداد خودرو را دریافت می‌کنند.

سه شنبه - ۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۵
ارائه خدمات امداد به مشتریان ماموت خودرو در سراسر کشور با همکاری کانون اتومبیلرانی

با حضور جمعی از مدیران گروه ماموت خودرو و کانون اتومبیلرانی و جهانگردی قرارداد دریافت خدمات از امداد خودرو کانون برای دارندگان خودروهای فولکس واگن و مکث موتور به امضا رسید. بر این اساس تمامی مشتریان شرکت‌های ماموت خودرو و مکث موتور در هر نقطه از کشور می‌توانند از طریق تماس با امداد سیار شرکت‌های مذکور خدمات امدادی دریافت کنند. طبق این تفاهم در حال حاضر این خدمات شامل استفاده از خودروبر و انتقال ماشین به نمایندگی‌های مجاز است.

در این مراسم مدیرعامل مکث موتور با اشاره به تجربه موفق ارائه خدمات در محل به مشتریان ماموت خودرو، از ارائه خدمات سرویس در محل به مشتریان مکث موتور در آینده‌ای نزدیک خبر داد. لازم به ذکر است با گذشت کمتر از یکسال از عرضه پیکاپ کلوت نخستین محصول مکث موتور، این شرکت توانسته با ۲۱ نمایندگی فعال در سراسر کشور پوشش خدماتی خوبی برای مشتریان خود ایجاد کند و برنامه دارد تا پایان سال این تعداد را به ۳۰ نمایندگی برساند.

امداد خودروی کانون اتومبیلرانی و جهانگردی نیز قدیمی‌ترین امداد خودرو در کشور است که با داشتن پایگاه شبانه‌روزی در تمامی استان‌های کشور و در اختیار بودن بیش از ۸۰۰ دستگاه خودروی امدادی (سبک و سنگین) یکی از جامع‌ترین شرکت‌‌های امدادی برای دریافت خدمات است.

امداد سیار ماموت خودرو از طریق شماره ۴۱۷۵۵۰۰۰-۰۲۱ داخلی ۳ در دسترس مشتریان بوده و امداد سیار مکث موتور از طریق شماره ۴۱۷۵۵۸۰۰-۰۲۱ داخلی ۲ آماده خدمت‌رسانی به مشتریان این شرکت است.

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟