فروش پیکاپ KMC T8 کرمان موتور – ۲۱ الی ۳۰ آبان ۱۴۰۱

کرمان موتور از ۲۱ الی ۳۰ آبان ماه فروش اقساطی ۲۴ و ۳۶ ماهه پیکاپ KMC T8 را با موعد تحویل ۹۰ روز کاری و قیمت مصوب ۹۶۷میلیون تومان آغاز می‌کند.

به اشترک بگذارید

فروش پیکاپ KMC T8 کرمان موتور - ۲۱ الی ۳۰ آبان ۱۴۰۱

بخشنامه فروش پیکاپ KMC T8 ویژه نیمه دوم آبان ۱۴۰۱، از روز ۲۱ آبان‌ماه فعال می‌شود و تا پایان این ماه متقاضیان می‌توانند نسبت به ثبت نام این محصول کرمان موتور اقدام نمایند. در این طرح فروش، پیکاپ KMC T8 کرمان موتور بصورت اقساطی و با پیش‌پرداخت ۶۵۰میلیون تومان عرضه شده. مابقی مبلغ نهایی خودرو که ۹۶۷میلیون تومان در نظر گرفته شده نیز در قالب اقساط ۲۴ و ۳۶ ماهه قابل بازپرداخت می‌باشد. در این طرح، خبری از سود مشارکت و یا انصراف برای وجه پرداختی مشتری نیست اما درصورت تاخیر در تحویل، ۳درصد جریمه تاخیر بصورت ماهانه متوجه شرکت خواهد بود. مبلغ اقساط در قالب چک‌هایی با فواصل سه ماه یک بار از مشتری دریافت خواهد شد. تاریخ سررسید اولین چک نیز ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ اعلام شده است.

با احتساب مبالغ هشت فقره چک‌ دریافتی به مبلغ حدودا 56میلیون و 300هزار تومان، قیمت تمام‌شده خودرو برای مشتری در طرح اقساطی ۲۴ماهه، ۱میلیارد و ۱۰۰میلیون و ۵۵۰هزار تومان خواهد بود. برای طرح اقساطی ۳۶ماهه اما با احتساب ۱۱فقره چک ۴۴میلیون و ۷۸۰هزار تومانی و یک فقره چک ۴۴میلیون و ۸۱۲هزار و ۱۰۰ تومانی و پیش‌پرداخت ۶۵۰میلیون تومانی خودرو، KMC T8 کرمان موتور در نهایت کمی بیشتر از ۱میلیارد و ۱۸۷میلیون تومان آب می‌خورد که ۲۲۰میلیون تومان بیشتر قیمت مصوب فروش خودرو می‌باشد.

پیشرانه و امکانات پیکاپ KMC T8

پیکاپ KMC T8 با موتور ۲.۰ لیتری توربو ۱۷۰ اسب‌بخاری که با ۲۹۰ نیوتن‌متر گشتاور، به گیربکس شش سرعته دستی متصل است، در ایران عرضه می‌شود. و متناسب با این پیشرانه به نسبت قدرتمند، دارای ژستی تنومند نیز هست که همین، جذابیت بیشتر به پیکاپ جدید کرمان‌موتور می‌دهد. در بخش ایمنی، شاهد بهره‌مندی از ترمزهای چهارچرخ دیسکی، ABS+EBD، ترمز اضطراری اتوماتیک، سیستم کنترل پایداری الکترونیک، همیار آغاز حرکت در سربالایی، سیستم کنترل هرزگردی، ایربگ‌های جلو، سنسور پارک عقب و دوربین دنده عقب در این محصول کرمان موتور هستیم.

امکانات رفاهی آن نیز به همین ترتیب در سطح بسیار خوبی برای یک پیکاپ در این ابعاد قرار دارد. مواردی همچون ورود و استارت بدون کلید، دی‌لایت، چراغ‌های اتوماتیک جلو، آینه‌های جانبی برقی با گرمکن، فرمان هیدرولیک به همراه کلیدهای کنترلگر چندمنظوره، سیستم صوتی با شش بلندگو، گرمکن شیشه عقب، سیستم تهویه مطبوع دستی، رکاب جانبی، پوشش چرمی کابین و رینگ‌های آلومینیومی ‌T8 را به یکی از مجهزترین پیکاپ‌های تولید داخل تبدیل می‌کند.

نحوه ثبت نام در فروش اقساطی KMC T8

جهت ثبت‌نام در طرح فروش اقساطی پیکاپ KMC T8 کافی است به نزدیک ترین نمایندگی مجاز کرمان موتور در سطح کشور مراجعه فرمایید. همانطور که اشاره شد، این بخشنامه که ویژه نیمه دوم آبان‌ماه ۱۴۰۱ می‌باشد، از ۲۱ الی ۳۰ آبان فعال خواهد بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *