دسته ویدیو ها:
۵ خرداد ۱۴۰۳
بزرگترین رویداد ورزشی آمریکای جنوبی با حمایت چینی‌ها برگزار می‌شود؛

BYD اسپانسر برگزاری کوپا آمریکا ۲۰۲۴ شد

بعد از اعلام برگزاری رقابت های فوتبال جام ملت های اروپا با حمایت مالی BYD، مشخص شد این خودروساز چینی اسپانسر کوپا آمریکا ۲۰۲۴ نیز خواهد بود.

کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی خودروسازی BYD را به عنوان اسپانسر جدید سری رقابت های ۲۰۲۴ کوپا آمِریکا که بزرگترین رویداد ورزشی در آمریکای جنوبی به حساب می‌آید، معرفی کرد. طبق توافقی که بین بی‌وای‌دی و کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی حاصل شده، دور چهل‌وهشتم کوپا آمریکا که قرار است ۲۰ ژوئن تا ۱۴ جولای در کشور آمریکا برگزار شود، با حمایت مالی بزرگترین سازنده چینی خودروهای مبتنی بر انرژی های نو و تجدیدپذیر، یعنی BYD برگزار خواهد شد تا این خودروساز چینی بار دیگر نشان دهد برای ورود به بازار خودرو آمریکا، برنامه‌ریزی ویژه دارد.

در واقع یکی از اصلی‌ترین دلایل حمایت مالی بی‌وای‌دی از رقابت های کوپا آمریکا ۲۰۲۴ این است که این رقابت‌ها قرار است در خاک آمریکا برگزار شود؛ بازاری که بی‌وای‌دی تشنه ورود به آن است اما قوانین بسیار سخت‌گیرانه ای که طی سال های اخیر، مخصوصا در چند ماه گذشته توسط ایالات متحده آمریکا برای حضور خودروسازان چینی در این کشور وضع شده، کار را برای بی‌وای‌دی نیز بسیار سخت کرده.

بزرگترین رویداد ورزشی آمریکای جنوبی با حمایت چینی‌ها برگزار می‌شود؛ BYD اسپانسر برگزاری کوپا آمریکا ۲۰۲۴ شد

همانطور که اشاره شد، میزبانی چهل و هشتمین دوره کوپا آمریکا، بعد از سال ۲۰۱۶ که آمریکا برای اولین بار میزبان این رقابت ها شد و نزدیک به ۱.۵ میلیون تماشاگر از مسابقات مختلف آن دیدن کردند، بار دیگر به ایالات متحده آمریکا رسیده. آرژانتین و اوروگوئه تا به امروز ۱۵ بار قهرمان این رقابت‌ها شده‌اند. برزیل با ۹ قهرمانی و پاراگوئه، شیلی و پرو با ۲ قهرمانی نیز دیگر تیم های پرافتخار سری رقابت های فوتبال کوپا آمریکا می‌باشند.

در کنار بی‌وای‌دی، از برندهایی نظیر ابسولوت اسپرت، یونیلیور، بتانکو، مسترکارد و پوما نیز به عنوان حامیان برگزاری چهل و هشتمین دور جام ملت های فوتبال آمریکای جنوبی یاد شده است. نکته جالب توجه این است که درست در همان روزهایی که کوپا آمریکا برگزار می‌شود، بی‌وای‌دی در سری رقابت های فوتبال جام ملت های اروپا در آلمان نیز در نقش اسپانسر و حامی حاضر خواهد شد.

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟