با هدف ارتقاء سطح خدمات پس از فروش در حوزه خودروهای تجاری؛

گارانتی کشنده‌های پیلسان، ۳ ساله شد

پیلسان که به تولید و عرضه انواع کامیون، کشنده و کاربری مشغول است، گارانتی کشنده های خود را به ۳ سال یا پیمایش ۳۰۰ هزار کیلومتر ارتقاء داده.

یکشنبه - ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۷
با هدف ارتقاء سطح خدمات پس از فروش در حوزه خودروهای تجاری؛ گارانتی کشنده‌های پیلسان، ۳ ساله شد

مجتمع صنعتی پیلسان با هدف ارتقاء سطح خدمات پس از فروش در حوزه خودروهای تجاری، گارانتی پایه کشنده های برند PILSAN را از زمان تحویل خودرو به مشتری از ۲ سال یا ۲۰۰ هزار کیلومتر به ۳ سال یا ۳۰۰ هزار کیلومتر (هر کدام زودتر فرا رسد) افزایش داد.

لازم به ذکر است که افزایش مدت زمان گارانتی شامل طرح گارانتی ۵ ساله بدون محدودیت کیلومتری قطعات خاص موتور و گیربکس نیز می‌شود. با اجرایی شدن این طرح، مشتریان می‌توانند بدون نگرانی از نقص عملکرد قطعات و هزینه بربودن تعمیرات و جایگزینی آن‌ها، از آنها استفاده کنند. شرکت پیلسان همواره در تلاش است که با ارائه خدمات پس از فروش با بالاترین و بهترین سطح از کیفیت، میزان رضایت‌مندی متفاوت و بالاتری را برای مشتریان خود فراهم آورد.

با هدف ارتقاء سطح خدمات پس از فروش در حوزه خودروهای تجاری؛ گارانتی کشنده‌های پیلسان، ۳ ساله شد

مجتمع صنعتی پیلسان به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه خودرویی هولدینگ ماموت، در سال ۱۳۹۶ و با هدف تولید انواع تریلر و خودروهای تجاری تاسیس شد. پیلسان مطالعات اولیه برای تولید انواع کشنده را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرد و در نهایت در سال ۱۳۹۸ از اولین محصول خود در این حوزه رونمایی کرد.

در حال حاضر چهار مدل از محصولات این شرکت با نام های کشنده پیلسان ۴۴۰ با گیربکس دستی، کشنده پیلسان ۴۸۰ با گیربکس اتومات و کمپرسی پیلسان جفت محور با گیربکس دستی از سری C7H و کشنده پیلسان ۵۴۰ با گیربکس اتومات از سری C9H را تولید و به بازار عرضه می‌کند و برنامه گسترده ای برای توسعه سبد محصولات خود در حوزه خودروهای تجاری دارد.

روند فعالیت های مجتمع صنعتی پیلسان از آغاز تا به امروز

لازم به ذکر است کشنده پیلسان 540-C9H که برای نخسین بار در نمایشگاه بین المللی خودرو شهر آفتاب تهران در بهمن ماه ۱۴۰۲ رونمایی شد، در تابستان ۱۴۰۳ به تولید انبوه خواهد رسید.

علاوه بر آن و با  توجه به مزیت رقابتی ماموت در تولید انواع تریلر ها با کاربری های مختلف، پیلسان نیز انواع این تریلر ها شامل تیغه، کفی و کمپرسی را تولید و در سبد محصولات خود به بازار ارائه می‌نماید. درحال حاضر محصولات پیلسان با توجه به کیفیت بالا، مشخصات فنی و سازگاری مناسب با اقلیم پر تنوع ایران، از تقاضای بسیار زیاد در بازار خودروهای تجاری و انواع کشنده برخوردار است.

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟