جایزه پویش ویژه "با انرژی" شرکت توانیر؛

مشترکان برق چگونه مشمول دریافت جایزه خودرو می‌شوند؟

مشترکان برق با نصب برنامه “با انرژی”، ضمن آموزش راهکارهای مدیریت مصرف، مشمول قبوض رایگان و ۸۰ میلیون جایزه ارزشمند، از جمله خودرو می‌شوند.

شنبه - ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۳
جایزه پویش ویژه "با انرژی" شرکت توانیر؛ مشترکان برق چگونه مشمول دریافت جایزه خودرو می‌شوند؟

سخنگوی صنعت برق با اشاره به این که با آغاز دوره گرما میزان مصرف برق کشور نسبت به هفته گذشته افزایش شش هزار مگاواتی و رشد ۱۱ درصدی را نشان می دهد،گفت: مشترکان برق با نصب برنامه کاربردی “با انرژی” که در آدرس اینترنتی این اپلیکیشن قابل دسترسی و نصب است، ضمن آموزش راهکارهای مدیریت مصرف مشمول قبوض رایگان و ۸۰ میلیون فقره جوایز ارزشمند همچون خودرو، لوازم برقی کم مصرف، اینترنت رایگان و .. می شوند.

مصطفی رجبی مشهدی افزود: در جهت مصرف بهینه برق و اجرای برنامه‌های تشویق محور صنعت برق، پویش ویژه ای به نام «با انرژی» از نیمه اردیبهشت ماه آغاز شده که تا پایان شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه در قالب این پویش ضمن تشویق مردم به استفاده درست از انرژی برق، راه‌اندازی سایت و اپلیکیشنی با همین نام نیز راهکارهای مصرف درست برق را به مردم آموزش می‌دهد.

مدیرعامل شرکت توانیر با ذکر این نکته که مشترکان می‌توانند از طریق وب اپلیکیشن با انرژی در جریان این پویش قرار بگیرند، تصریح کرد: در کنار جوایز گسترده‌ای که برای تقدیر از فعالان این پویش در نظر گرفته شده، محتواهای متنوعی برای آموزش راهکارهای مصرف بهینه برق در وب اپلیکیشن با انرژی قرار گرفته است.

وی، مشارکت مردم در تامین برق پایدار از طریق آموزش و فرهنگ سازی و بهره‌گیری فعالانه در طرح را از مهمترین اهداف پویش با انرژی عنوان کرد و افزود: انتظار می‌رود با اجرای پویش با انرژی، شاهد  کاهش ۱۵ درصدی مصرف برق مشترکان خانگی باشیم که این کار با استفاده از راهکارهای ارائه شده در وب اپلیکیشن با انرژی به راحتی قابل انجام است.

رجبی مشهدی با اشاره به طرح‌های تشویقی صرفه جویی در مصرف برق، از اختصاص قبض برق رایگان به مشترکانی که مصرف برقشان را کاهش می دهند، خبر داد و خاطرنشان ساخت: مشترکان متناسب با میزان کاهش انرژی، امتیاز دریافت می‌کنند و با شرکت در قرعه‌کشی از جوایز ارزنده ای مانند خودرو، لوازم خانگی و کالای دیجیتال بهره مند می شوند.

مدیرعامل توانیر در عین حال از معرفی نخستین دور برندگان مشارکت کننده در این پویش در تیرماه خبرداد و با بیان اینکه مشترکان می‌توانند از طریق نصب برنامه کاربردی با انرژی یا مراجعه به وب اپلیکیشن با انرژی و ثبت شناسه قبض برق خود، مشارکت در این پویش را آغاز کنند، تصریح کرد: تنها با  چند راهکار ساده مانند قرار دادن درجه کولر روی عدد ٢٤، استفاده از دور کند کولر آبی و یا عدم استفاده از وسایل پرمصرف برقی در ساعت‌های اوج مصرف برق می‌توانند شانس خود را برای دریافت جایزه افزایش دهند .

رجبی مشهدی در عین حال  در خصوص نحوه نصب اپلیکیشن با انرژی نیز گفت: امکاناتی مانند شبیه ساز مصرف، نحوه محاسبه تعرفه های برق، باشگاه مشتریان و … برای مشارکت کنندگان در این برنامه قرار گرفته که می تواند هموطنان را در اجرای برنامه های مصرف بهینه برق کمک کند.

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟