فرصت ۵ روزه برای انصراف از سامانه یکپارچه خودروها

سامانه یکپارچه خودروهای داخلی ١٠ تا ١۴ بهمن برای انصراف ثبت‌نام کنندگانی که نوبت‌دهی شده‌‌اند، اما تمایلی به پرداخت وجه ندارند، باز است.

به اشترک بگذارید

فرصت ۵ روزه برای انصراف از سامانه یکپارچه خودروها

سامانه یکپارچه خودروهای داخلی، تکلیف سفارش‌های متقاضیان سامانه یکپارچه داخلی را تعیین کرده است. بر اساس جدیدترین اطلاعیه سامانه‌ مذکور، کلیه متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودروی داخلی که در سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده و اولویت‌بندی نیز شدند (و علیرغم مشخص بودن موعد تحویل خودروی خود)، تمایلی به واریز وجه خودرو انتخاب شده‌ خود را ندارند، از سه‌شنبه ١٠ بهمن ماه تا ساعت ۲۳ و ۵۹ دقیقه روز شنبه ١۴ بهمن ماه فرصت خواهند داشت تا با مراجعه به سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی نسبت به انصراف از طرح فعال خود اقدام کنند تا چنانچه تمایل به شرکت در طرح‌های عرضه آتی دارند، این امکان برای آن‌ها فراهم باشد.

به گزارش خودرودیلی، بدیهی است در صورت عدم انصراف طی این پنج روز در نظر گرفته شده، سفارش مشتری محفوظ مانده و لغو نخواهد شد و دیگر امکان شرکت در سایر طرح‌های آتی برای این مشتریان وجود نخواهد داشت. گفتنی است، متقاضیانی که در سایت‌های خودروسازان نیز واریز وجه خود را انجام داده‌اند، تا اطلاع ثانوی امکان ثبت سفارش جدید در سامانه یکپارچه عرضه خودروی داخلی را نخواهد داشت.

مراحل انصراف از طرح فعال به شکل زیر است:

فرصت ۵ روزه برای انصراف از سامانه یکپارچه خودروها

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیو های جدید

با بهمن دیزل و فعالیت های شرکت، بیشتر آشنا شوید

چری آریزو۸ به ایران خواهد آمد

وانت سایپا آریا سال ۱۴۰۳ می‌آید

چانگان یونی-وی با پارس‌خودرو به ایران می‌آید

عناوین مرتبط سایت