مزایده ۵۶ خودرو لوکس اروپایی تا پایان بهمن

در بازدید رئیس سازمان استاندارد از انبار متروکه گمرک تهران مقرر شد ۵۶ خودرو اروپایی رسوبی در این انبار، تا پایان بهمن به مزایده گذاشته شوند.

به اشترک بگذارید

مزایده ۵۶ خودرو لوکس اروپایی تا پایان بهمن

بر اساس اعلام رئیس سازمان اموال تملیکی، تا پایان بهمن ماه مزایده ۵۶ خودرو با کیفیت اروپایی در گمرک تهران انجام خواهد شد. مهدی اسلام پناه رئیس سازمان ملی استاندارد در بازدید از انبار متروکه گمرک تهران درباره ۵۶ خودروی رسوبی در این گمرک گفت: ۵۶ خودروی وارداتی از نشان‌های تجاری معتبر و با قیمت‌های میلیاردی در انبار متروکه‌ای در گمرک تهران به حال خود رها شده است در صورتی که سرمایه این کشور است و باید هرچه زودتر سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی آنها را به مزایده بگذارد.

وی افزود: سازمان ملی استاندارد برای تاییدیه استاندارد این خودرو‌ها چک سفید امضا می‌دهد که مشکلی از لحاظ استانداردی ندارند و جزء خودرو‌هایی نیستند که متوقف شوند و هر چقدر توقف آنها در انبار متروکه گمرک به طول انجامد به آنها آسیب جدی وارد می‌شود و هرچه زودتر باید در چرخه اقتصاد قرار بگیرد.

در ادامه بازدید رئیس سازمان ملی استاندارد از خودرو‌های دپو شده در انبار متروکه شماره ۱۵ گمرک تهران، اسلام پناه در تماس تلفنی با عبدالمجید اجتهادی، رئیس سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی درباره تعیین تکلیف این خودرو‌ها گفتگو کرد. طی این تماس، هماهنگ شد تا برای این ۵۶ خودروی انباشت شده در انبار متروکه گمرک که از خودرو‌های باکیفیت هستند، تا پایان ماه جاری (بهمن ۱۴۰۲) مزایده ویژه برگزار می‌شود تا دیگر این خودرو‌ها در سوله اموال تملیکی نباشد.

رئیس سازمان ملی استاندارد با تاکید بر این که خودرو‌ها از نوع باکیفیت اروپایی هستند و رسوب بیشتر آنها در گمرک، آسیب جدی به آنها می‌رساند که در مراحل بعدی هزینه‌های زیاد را به همراه خواهد داشت، گفت: با توجه به ارزش قیمتی، این خودرو‌ها می‌توانند منابع و سرمایه خوبی برای کشور باشد که به چرخه اقتصاد کمک کند، همچنین آقای اجتهادی قول داد که تا پایان بهمن در مزایده فوق العاده تکلیف این خودرو‌ها را روشن کند.

انتهای پیام

یک پاسخ

  1. سلام
    چطور میتونم در مزایده خودروهای سبک شرکت کنم و چطور از مراحل برگزاری اون مطلع بشم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *