حاشیه جدید نمایشگاه خودرو تهران / نام مجری در بانک اطلاعات مجریان نمایشگاهی نیست

نمایشگاه خودرو شهر آفتاب که قرار است در بهمن ماه سال جاری با نام اتو اکسپو تهران برگزار شود، با یک مشکل تازه مواجه شده است.

دوشنبه - ۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۱
بیلبورد اتو اکسپو تهران ۱۴۰۲ - حاشیه جدید نمایشگاه خودرو تهران / نام مجری در بانک اطلاعات مجریان نمایشگاهی نیست

نمایشگاه خودرو شهر آفتاب که قرار بود اواخر سال ۱۴۰۱ تحت عنوان پنجمین نمایشگاه خودرو تهران برگزار شود، پس از حواشی ایجاد شده و لغو چندباره، این‌بار قرار است با تغییر نام به اتو اکسپو تهران و در بهمن ماه سال جاری برگزار شود اما در همین ابتدا با یک حاشیه بزرگ مواجه شده است.

شرکت “کانون ایران نوین” که شرکتی فعال در حوزه تبلیغات شناخته می‌شود در حالی به‌ عنوان مجری برگزاری نمایشگاه خودروی شهر آفتاب از سوی شرکت نمایشگاهی شهر آفتاب معرفی شده است که برگزاری نمایشگاه توسط این شرکت در تضاد با بخشنامه ابلاغی سازمان توسعه تجارت ایران به مدیران صنعت، معدن و تجارت استان‌ها در اسفند سال ۱۴۰۱ است.

در بخشنامه‌ای که سازمان توسعه تجارت به دفاتر صنعت، معدن و تجارت استان‌ها ابلاغ کرده است، تاکید شده که صرفا برگزاری نمایشگاه‌های مورد تایید این سازمان یا کارگروه توسعه صادرات استان در محل مصوب و دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان و توسط مجریان تایید صلاحیت شده و عضو بانک اطلاعات مجریان نمایشگاه‌ها مجاز است.

حاشیه جدید نمایشگاه خودرو تهران / نام مجری در بانک اطلاعات مجریان نمایشگاهی نیست

براساس این بخشنامه می‌توان نتیجه گرفت که برگزاری نمایشگاه خودرو شهر آفتاب توسط شرکت مذکور در تضاد با بخشنامه سازمان توسعه تجارت ایران است چرا که جستجوی نام کانون ایران نوین در بانک اطلاعات مجریان نمایشگاه‌ها در سایت سازمان توسعه تجارت، نشان می‌دهد که این شرکت به عنوان مجری برگزاری نمایشگاه خودرو شهر آفتاب مورد تایید سازمان توسعه تجارت نیست.

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟