پیکاپ هیوندای، لباس رالی بر تن کرد

پیکاپ هیوندای سانتاکروز امسال نیز در رالی Rebelle Rally که مختص خانم‌هاست و در مسیر ۲۴۱۴ کیلومتری در صحرای کالیفرنیا برگزار می‌شود، شرکت کرده.

به اشترک بگذارید

مدل مخصوص رالی پیکاپ هیوندای سانتاکروز

هیوندای با اعمال یک سری تغییرات نظیر استفاده از رینگ و تایر های بزرگتر ۱۷ اینچ با پوشش یافته با تایرهای آفرود Falken Wildpeak A/T3W و همچنین بهره گرفتن از کیت لیفت Truxxx که ارتفاع را در محور عقب به میزان ۱ و در محور جلو، به میزان ۱.۵ اینچ افزایش می‌دهد، پیکاپ کامپکت خود، سانتاکروز را برای شرکت در هشتمین دوره رقابت رالی آفرود Rebelle Rally آماده کرده.

مدل مخصوص رالی پیکاپ هیوندای سانتاکروز

همچنین از سپر و گارد زیر سپر آفرودی‌تر در قسمت جلو استفاده شده که در ترکیب با باربند آفرود نصب شده روی سقف و کفی بار، ژست آماده برای رالی به سانتاکروز می‌دهد.

مدل مخصوص رالی پیکاپ هیوندای سانتاکروز

در این رالی که مخصوص خانم‌هاست، همان راننده و نقشه‌خوانی که سال گذشته نیز با هیوندای سانتاکروز در ربل‌رالی شرکت داشتند، برای تیم هیوندای ایفای نقش خواهند کرد. همانطور که اشاره شد، از اولین دوره ربل‌رالی در سال ۲۰۱۶، تا به امروز هفت دوره از این رقابت رالی برگزار شده. هشتمین دوره، از روز گذشته آغاز شده و شرکت‌کنندگان در آن می‌بایست از دل یک مسیر ۲.۴۱۴ کیلومتری در صحرای کالیفرنیا، عبور کنند، آن هم بدون نویگیشن یا هرگونه ابزار نقشه‌خوانی و مکان‌یابی مبتنی بر اینترنت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیو های جدید

با بهمن دیزل و فعالیت های شرکت، بیشتر آشنا شوید

چری آریزو۸ به ایران خواهد آمد

وانت سایپا آریا سال ۱۴۰۳ می‌آید

چانگان یونی-وی با پارس‌خودرو به ایران می‌آید

عناوین مرتبط سایت