نمایشگاه خودرو اصفهان امسال با حضور ۲۰ خودروساز سواری و تجاری برگزار می‌شود

هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان درحالی در آبان ماه برپا خواهد شد که میزبانی از ۲۰ شرکت خودروسازی در بخش سواری و تجاری برای این رویداد نهایی شده.

سه شنبه - ۱۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۷
علیرضا عاجزی: نمایشگاه خودرو اصفهان امسال با حضور ۲۰ خودروساز سواری و تجاری برگزار می‌شود

مدیرعامل شرکت نمایشگاهی رونق و برگزارکننده نمایشگاه‌های بین‌المللی خودرو کشور از برگزاری نمایشگاه خودرو اصفهان با میزبانی از ۲۰ شرکت خودروساز سواری و تجاری در آبان ماه امسال خبر داد. علی‌رضا عاجزی با بیان این مطلب، تصریح کرد: هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان در حالی قرار است در آبان ماه امسال برپا شود که میزبانی از ۲۰ شرکت خودروسازی در بخش سواری و تجاری برای این نمایشگاه نهایی شده است.

وی در ادامه اظهار داشت: پیش از این نیز اعلام کردیم که نمایشگاه خودرو اصفهان از حضور پررنگ خودروسازانی که در چند نمایشگاه اخیر صنعت خودرو غایب بودند، برخوردار شده است.

عاجزی با اشاره به این موضوع که باید منتظر رویدادهای مختلف از سوی خودروسازان در این نمایشگاه باشیم، بیان کرد: هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان، دومین رویداد خودرویی سال جاری در شهر اصفهان پس از دو عنوان نمایشگاهی دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری(خدمات شهری) و ششمین نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت است که نشان از ظرفیت بالای این استان در صنعت خودرو کشور دارد

مدیرعامل شرکت نمایشگاهی رونق با تاکید بر معرفی محصولات جدید از سوی خودروسازان سواری و تجاری حاضر در نمایشگاه خودرو اصفهان، گفت: انتظار داریم تا هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان همچون دوره‌های پیشین، با استقبال بازدیدکنندگان همراه شود تا بیش از پیش به غنای این نمایشگاه افزوده شود.

عاجزی در پایان یادآور شد که هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان از ساعت ۱۱ تا ۱۹ روزهای ۱۶ تا ۱۹ آبان ماه سال جاری در محل جدید نمایشگاه‌های استان اصفهان برگزار و میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟