فروش فوق العاده کرمان موتور از ۱۱ اردیبهشت آغاز می‌شود

فروش فوق العاده انواع خودروهای کرمان موتور بلافاصله بعد از تعیین تکلیف مرحله اول عرضه خودرو در سامانه یکپارچه، به اجرا درخواهد آمد.

به اشترک بگذارید

سامان فیروزی، مدیرعامل کرمان موتور: فروش فوق العاده کرمان موتور از ۱۱ اردیبهشت آغاز می‌شود

مدیرعامل شرکت کرمان‌موتور از آغاز فروش ویژه محصولات این شرکت از ۱۱ اردیبهشت در سراسر کشور خبر داد. به گزارش خودرودیلی، سامان فیروزی با اشاره به پایان فرصت تکمیل وجه واجدین شرایط پذیرفته شده در سامانه یکپارچه خودرو در ۱۰ اردیبهشت گفت: در راستای سیاست های وزات صمت مبنی بر تنظیم بازار و در چارچوب ضوابط شورای رقابت طرح فروش فوق العاده کرمان موتور شامل عرضه مازاد خودروهای سامانه یکپارچه که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه آنها اقدام نکرده بودند از سوی این شرکت آغاز می شود.

وی در مورد محصولات ارائه شده در این طرح فروش فوق العاده کرمان موتور گفت: در طرح جدید فروش این شرکت که از روز دوشنبه ۱۱ اردیبهشت آغاز می شود، تمامی محصولات شامل خودروهای جی ۴، اس ۳، اس ۵ و جی ۷ و خودروی پیکاپ تی ۸ براساس قیمت های مصوب کارخانه به فروش می رسد.

خودروی شاسی بلند JAC S5 - فروش فوق العاده کرمان موتور از ۱۱ اردیبهشت آغاز می‌شود

فروش ماهیانه ۱۰ هزار خودرو از سوی کرمان موتور

مدیر عامل کرمان موتور در ادامه با اشاره به هدف گذاری عرضه ۱۰۰ هزار دستگاه انواع خودرو به بازار در سال ۱۴۰۲ ادامه داد: در همین راستا فروش ماهیانه ۱۰ هزار خودرو در دستور کار سازمان فروش و شبکه نمایندگی های این کرمان موتور قراردارد و هر ماه طبق یک برنامه دقیق شرایط و نحوه عرضه محصولات از طریق کانال های رسمی شرکت به اطلاع مشتریان می رسد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اعتقاد داریم با تداوم عرضه محصولات شرکت کرمان موتور به صورت منظم و گسترده، آرامش بازار تضمین و رضایت مصرف کنندگان واقعی و متقاضی خودرو تأمین خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیو های جدید

با بهمن دیزل و فعالیت های شرکت، بیشتر آشنا شوید

چری آریزو۸ به ایران خواهد آمد

وانت سایپا آریا سال ۱۴۰۳ می‌آید

چانگان یونی-وی با پارس‌خودرو به ایران می‌آید

عناوین مرتبط سایت