وعده تغییر عرضه و قیمت خودرو به نفع مردم با پیگیری مجلس

یک نماینده مجلس معتقد است با پیگیری های صورت گرفته در مجلس شورای اسلامی، اوضاع در بازار خودرو سال ۱۴۰۲ به نفع مردم تغییر خواهد کرد.

دوشنبه - ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی می‌گوید در سال ۱۴۰۲، مشکلات بیشتری در حوزه خودرو مرتفع خواهد شد و عرضه خودرو افزایش می‌یابد. وی با این وعده، می‌گوید آنچه در سال ۱۴۰۱ طراحی شد، در سال آینده جواب می‌دهد و عرضه و قیمت خودرو، تحت تاثیر موضوعات مختلف از جمله پیگیری مجلس، به نفع مردم تغییر خواهد کرد.

عباس مقتدایی درباره وضعیت بازار خودرو، گفت: خوشبختانه نگاه به حوزه خودرو و واردات آن و نحوه توزیع این کالا تغییر کرده است، پیش از این تاکید بر این بود که فقط دو خودروساز بزرگ کشور عرضه کننده باشند که مجلس یازدهم این سیاست را به دلیل ایرادات و مشکلات آن از طریق تصویب واردات، کنار زد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: مصوبه مجلس درباره واردات خودرو موجب شده که ضروروت واردات خودرو به عنوان یک اصل پذیرفته شود اکنون میان مسئولان کشور در این زمینه وفاق ایجاد شده و خودروسازان نیز متوجه شده‌اند که بازار انحصاری گذشته تغییر کرده و باید در کیفیت و قیمت و نحوه توزیع تجدینظرکنند.

وی اضافه کرد: سال ۱۴۰۲ مسائل بیشتری در موضوع خودرو برداشته خواهد شد و عرضه خودرو افزایش می‌یابد، بنابراین آنچه در سال ۱۴۰۱ طراحی شد در سال آینده جواب می‌دهد و عرضه و قیمت خودرو تحت تاثیر موضوعات مختلف از جمله پیگیری مجلس به نفع مردم تغییر خواهد کرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در پایان تاکید کرد تصمیماتی که در بودجه سال ۱۴۰۲ در حوزه خودرو اخذ شده موجب می‌شود بازار خودرو به نفع مردم، بهتر شود.

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟