پلمپ ۱۸ مرکز غیرقانونی پیش فروش خودرو در تاکستان

در یکی از شهرستان های استان قزوین، از عطاری گرفته تا پیتزافروشی و موبایل فروشی، همه مشغول پیش فروش خودرو به شهروندان ناآگاه هستند!

یکشنبه - ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۵
پلمپ ۱۸ مرکز غیرقانونی پیش فروش خودرو در شهرستان تاکستان استان قزوین

دادستان عمومی و انقلاب تاکستان (از شهرستان های استان قزوین) از پلمب ۱۸ مرکز غیرقانونی پیش فروش خودرو در این شهرستان خبر داد که شامل یک عطاری، پیتزا فروشی و موبایل فروشی نیز می‌شود! به گزارش خودرودیلی از خبرگزاری صدا و سیمای مرکز قزوین، محمد صمدی دادستان عمومی و انقلاب تاکستان گفت: متاسفانه برخی شرکت‌ها و مجموعه‌ها تحت عناوین پیش‌فروش خودرو فعالیت‌هایی انجام داده اند که وجاهت قانونی ندارد.

وی افزود: این شرکت‌ها با تبلیغات گسترده و واهی مردم را برای سرمایه‌گذاری به سمت خود جذب کرده، اما شهروندان باید به این نکته توجه داشته باشند که فعالیت این شرکت‌ها بدون اخذ مجوز‌های قانونی صورت می‌گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب تاکستان تصریح کرد: دستگاه قضایی نسبت به این موضوع ورود جدی کرده و اجازه نخواهد داد برخی افراد سودجو با فعالیت غیر قانونی، سرمایه و حقوق مردم را در معرض تضییع قرار دهند.

صمدی خاطرنشان کرد: بر این اساس طی هفته گذشته دفاتر و اماکن ۱۸ شرکت و مجموعه با اسامی آذین خودرو آرامیس تاک، آذین خودرو آرامیس اک، پیشگامان خودرو، خرم خودرو دشتابی، خودروی آیین صنعت جاوید، هلدینگ آرنس، رابو موتور مانا ایرانیان، کوثر خودروی نوین، آونگ خودروی تاک، سورین خودرو، آرنس نرجه، آفرینش خودروی ایرانیان، صدرا سپهر سازه ساختمانی، فرتاک وثاق تاک ساختمانی، پیتزا هفت چنار، بیمه آسیا، موبایل فروشی اک و عطاری آویشن که به صورت غیرقانونی اقدام به پیش فروش خودرو می‌کردند، توسط دستگاه قضایی پلمب شد.

وی با تاکید بر این که هفته جاری هم با چند مجموعه غیرقانونی دیگر برخورد خواهد شد، خاطرنشان کرد: شهروندان باید مراقب فعالیت این شرکت‌ها باشند و ابتدائاً از صحت فعالیت قانونی آن‌ها اطلاع یابند و تا تعیین تکلیف وضعیت این شرکت‌ها نسبت به پیش‌ خرید خودرو اقدام نکنند، زیرا تاکنون هیچ‌گونه مجوز قانونی از سوی این شرکت‌ها ارائه نشده است.

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟