آغاز تولید انبوه دنا جوانان با امکانات بیشتر و پیشرانه به‌روز تر

ایران خودرو تولید انبوه خودروی جدید دنا جوانان را با پیشرانه‌ای بهینه‌تر و امکانات بیشتری نظیر کی‌لس، سنسور نور و باران، TPMS و … آغاز کرد.

یکشنبه - ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۳
دنا جوانان ایران خودرو

تولید انبوه دنا جوانان طی مراسمی با حضور مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو آغاز شد. مهدی خطیبی در این مراسم با بیان این که در محصول دناجوانان تغییرات اساسی نسبت به نسخه قبلی ایجاد شده، گفت: قوای محرکه جدید (موتور جدید پرقدرت EFP با گشتاور ۲۴۰ نیوتن متر و گیربکس شش سرعته) و افزودن سیستم های جدید کی‌لس، سنسور نور و باران، سامانه پایش فشاد باد تایرها و … در مسیر تحقق خواست مشتریان صورت گرفته است.

وی با بیان این که بیش از ۱۰ بهبود در محصول تارای سال نسبت به نسخه پیشین ایجاد شده، اقدامات صورت گرفته در گروه صنعتی ایران خودرو در مسیر توسعه محصولات را براساس خواست مشتریان و به خصوص نسل جوان اظهار داشت و تصریح کرد: باید به گونه ای تولیدات را دنبال کنیم که مصرف کنندگان و به ویژه جوانان بتوانند لذت کافی از رانندگی ببرند.

دنا جوانان ایران خودرو

وی افزود: در کنار بهینه سازی که در زمینه ویژگی های فنی و عملکردی خودروها صورت گرفته، تنوع رنگ نیز در محصولات براساس نیاز مصرف کنندگان اعمال شده است که سبب افزایش جذابیت آن برای قشر جوان شده است.

دنا جوانان با قوای محرکه به‌روزتر و مصرف سوخت یک لیتر کم تر و مجهز به سامانه برق و الکترونیک متعلق به گروه صنعتی ایران خودرو به تولید انبوه رسیده است. کیانوش پورمجیب، قائم مقام تامین و تولید گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به این موضوع گفت: یکی از مزایای سامانه برق و الکترونیک ایران خودرو در تک نود بودن است که تمامی کارکردها توسط یک نود صورت می گیرد که سرعت پردازش توسط این سامانه نسبت به سامانه های پیشین بالاتر، به روزتر و کارآمدتر است، به گونه ای که به راحتی می توان امکانات جدیدی را برای محصولات تعریف و اجرا کرد.

دنا جوانان ایران خودرو

پورمجیب در مراسم آغاز تولید دنا جوانان و همچنین خودرو جدید تارا سال، این محصولات جدید را منطبق با استانداردهای تکلیف شده توسط سازمان استاندارد دانسته، می‌گوید عمده استانداردهای جدیدی که سازمان استاندارد تکلیف کرده است، در محصولات جدید و به روز شده به کار رفته مثل سامانه های مختلف پایش فشاد باد تایرها، ورود بدون کلید و استارت دکمه ای، سامانه تعویض بهینه دنده، سنسور نور و باران، کنترل پایداری الکترونیکی و صندوق پران به وسیله پا.

همچنین به گفته پورمجیب، دنا جوانان و تارا سال استاندارد ایمنی برخورد با عابر پیاده را نیز با موفقیت پشت سر گذاشته اند. وی تغییرات اعمال شده در محصولات را براساس نتایج نظرسنجی از مشتریان دانست و گفت: گرم کن صندلی، تغییر گرافیک چراغ عقب، جعبه ذخیره کننده برخی محتویات برای صندلی عقب و جلو، تغییر محل کلیدهای شیشه بالابر از کنسول میانی به روی درها از جمله خواسته های مشتریان بوده که در محصولات اعمال شده است.

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟