شرط جدید برای ثبت نام در قرعه کشی ایران خودرو

در صورت اعمال شرط جدید در فروش های آتی ایران خودرو، تنها افرادی خواهند توانست ثبت نام کنند که وجه کامل خودرو را در حساب خود داشته باشند.

شنبه - ۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۸
شرط جدید برای ثبت نام در قرعه کشی ایران خودرو

مدیر عملیات فروش ایران خودرو با اشاره به تعداد بالای شرکت‌کنندگان در طرح فروش محصولات این شرکت اظهار داشت ایران خودرو در تلاش است تا مجوز‌های لازم برای اضافه کردن شرط جدیدی در قرعه کشی های فروش آتی را دریافت کند که به موجب آن، تنها کسانی می‌توانند ثبت نام کنند که وجه خودرو در حسابهایشان موجود است و این مبلغ، از طریق بانک در حساب مسدود می‌شود. کیوان پناهی با بیان این که در طرح فروش فوق‌العاده ۴ محصول ایران خودرو، ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر ثبت‌نام کردند گفت: در این مرحله ۲۱ هزار دستگاه خودرو عرضه شد که ۵۰ درصد به طرح جوانی جمعیت و ۵۰ درصد هم به مشتریان عادی اختصاص یافت.

مدیر عملیات فروش ایران خودرو با افزودن این که با در نظر داشتن تعداد خودرو‌های قابل عرضه شده، درصد برنده شدن برای متقاضیان پایین می‌آید، گفت: تلاش می‌کنیم با دریافت مجوز‌های لازم در ثبت‌نام‌های بعدی تنها کسانی بتوانند شرکت کنند که وجه خودرو در حسابهایشان موجود است و از طریق بانک مسدود می‌شود.

پناهی ادامه داد: میان خودرو‌های عرضه‌شده نظیر پژو پارس، سورن و رانا، خودروی پژو پارس با بیشترین استقبال از سوی متقاضیان مواجه شد.

مدیر عملیات فروش ایران خودرو همچنین با اشاره به این که به‌دلیل مشکلات اینترنت در هفته گذشته و مشکلاتی که برای متقاضیان پیش آمد، ایران‌خودرو زمان ثبت‌نام را تمدید کرد، یادآور شد: اعلام نتایج هم معمولاً ۴۸ ساعت طول می‌کشد تا شرایط ثبت‌نام‌کنندگان مبنی بر داشتن گواهی‌نامه و پلاک فعال بررسی شود و امروز شنبه اول بهمن ماه اسامی برندگان اعلام می‌شود و پیامک هم برای برندگان ارسال خواهد شد.

پناهی در پایان گفت: تمامی خودرو‌های تولیدی ایران خودرو هم در بورس عرضه می‌شود و هم به‌صورت عادی عرضه می‌شوند.

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟