دستاورد جدید ویرا دیزل برای بازار ایران؛ جعبه دنده مدرن ایتون در کنار پیشرانه کامینز

با ترکیب پیشرانه کامینز و جعبه دنده ایتون، رانندگان و مالکین کامیون های شاکمان ویرا دیزل نگرانی از بابت نگهداری مجموعه محرکه نخواهند داشت.

پنجشنبه - ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۶
کامیون کشنده شاکمان شرکت ویرا دیزل

دنیای خودروسازی امروز را، دنیای بدون سرزمین می دانند. شرکت های بزرگ و صاحب تکنولوژی با سرعت تمام آخرین تکنولوژی ها را تولید و سایرین که میخواهند بهترین را خلق کنند این تکنولوژی ها را خریداری می کنند و چینی ها امروزه استاد این کار هستند، علی الخصوص در بخش خودروهای سنگین. بزرگترین بازار مصرف و تولید خودروهای سواری و تجاری با توجه به تولید انبوه و استراتژی حضور در بازارهای جهان و رسیدن به مرحله تمرکز بر روی کیفیت به عنوان مزیت اصلی به خوبی توانسته اند بهترین تکنولوژی ها را در کنار هم  قرار دهند. در زمینه خودروهای سنگین شرکت بزرگ شاکمان چین، یکی از بزرگترین تولید کنندگان خودروهای سنگین تجاری در چین می باشد که به خوبی توانسته این مشارکت را با بزرگان غربی ایجاد کند. شرکت ویرا دیزل، از زیر مجموعه های گروه ماموت که یکی از پرسابقه ترین و عظیم ترین ها در عرصه خودروهای تجاری می باشد به عنوان نماینده رسمی شرکت شاکمان شناخته می شود و حال محصولات ویرا دیزل، اعم از کامیون و کامیونت، به تبع همکاری با شاکمان با آخرین تکنولوژی های غربی به بازار ایران عرضه خواهد گردید.

موتور CUMMINS که سردمدار پیشرانه های دیزل جهان است و همواره قابل اعتماد بوده و شناخته شده ترین در عرصه جهانی است، به عنوان قلب تپنده کامیون های شاکمان ویرا دیزل شناخته می شود. از سوی دیگر سیستم انتقال قدرت این محصولات نیز برند کاملا شناخته شده ایتون می باشد که خود سابقه طولانی در تامین جعبه دنده های سنگین دارد و عملا محصولات ویرادیزل در حساس ترین بخش خود از تکنولوژی و اعتبار محصولات پرسابقه بین المللی (کامینز-ایتون) بهره می برند.

قطعا نگرانی بسیاری از دارندگان خودروهای سنگین به لحاظ حساسیت کار و نحوه استفاده، به پیشرانه و سیستم انتقال قدرت تعلق دارد که در کامیون های شاکمان ویرا دیزل، با انتخاب بهترین های جهان با سابقه مستند و درخشان، کلیه نگرانی ها را رفع شده است و محصولات قابل قبول به گفته مدیران ویرادیزل به بازار ایران عرضه خواهد شد؛ محصولاتی که قطعا می توانند با توجه به ادعای مدیران این شرکت در عرصه طراحی و کیفیت در کنار خدمات، حرف‌های جدیدی را در بازار داشته باشند.

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟