جزئیات عرضه دوم دیگنیتی پرایم در بورس کالا

در دومین عرضه دیگنیتی بهمن موتور در بورس کالا تعداد ۱۵۲ دستگاه از این خودرو با قیمت پایه ۸۲۱میلیون و ۵۰۰هزار تومان قابل خریداری خواهد بود.

به اشترک بگذارید

عرضه دوم دیگنیتی پرایم در بورس کالا

دیگنیتی پرایم روز چهارشنبه ۳۰ شهریور برای دومین بار با قیمت پایه ۸۲۱میلیون و ۵۰۰هزار تومان و در رنگ‌های سفید و مشکی به تالار بورس می رود. گفتنی است در این طرح هر کدملی تنها می‌تواند برای یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه ثبت سفارش کند و صرفا برای یک دستگاه خودرو مجوز سفارش گذاری دارد از همین رو صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.

در این روش عرضه حق واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر، به هرشکل و صورتی که باشد، از متقاضی سلب و اسقاط گردیده است و هرگونه واگذاری مغایر این قید معتبر نمی‌باشد. خریداران ملزم به واریز وجه هزینه های ذیل همزمان با تسویه اصل مبلغ به شماره حساب اعلامی هستند که شامل هزینه های ۹درصد مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش، سایر هزینه‌ها هستند. همچنین متقاضیان پس از قطعیت خرید در بورس کالا و واریز وجه کامل، می‌بایست ظرف ده روز نسبت به تحویل مدارک خود به صورت کامل و صحیح مطابق دستورالعمل‌های شرکت بهمن موتور به عامل محل تحویل (انتخاب شده در هنگام عرضه) اقدام نمایند و مسئولیت تاخیر از این محل بر عهده خریدار بوده و فروشنده مسئولیتی در این موارد ندارد.

بدیهی است زمان تحویل خودرو به همین نسبت تغییر خواهد کرد. در این صورت بروز تاخیر در تحویل، موجب تعلق سود مشارکت و جریمه دیرکرد نخواهد شد. ذکر این نکته ضروری است که در این عرضه دیگنیتی در بورس کالا، تعداد ۳۸ دستگاه با رنگ بدنه سفید و تریم داخلی مشکی، ۳۸دستگاه رنگ بدنه سفید و تریم داخلی قرمز، ۳۸ دستگاه رنگ بدنه مشکی و تریم داخلی مشکی و ۳۸دستگاه رنگ بدنه مشکی و تریم داخلی قرمز قابل خریداری خواهند بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *