حضور شایان دیزل در نمایشگاه خودرو مشهد

در بیست‌ و دومین نمایشگاه خودرو مشهد، شایان دیزل با رنگ‌های متنوع کامیون کشنده خود، دافران H7 پذیرای بازدیدکنندگان از این رویداد است.

جمعه - ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۰
شایان دیزل دفران H7 در نمایشگاه خودرو مشهد

شایان دیزل با رنگ‌بندی متنوع کامیون کشنده دافران در یک سالن اختصاصی پذیرای بازدیدکنندگان از بیست و دومین نمایشگاه خودرو مشهد است؛ رویدادی که از ۹ شهریورماه آغاز شده و تا ۱۲ شهریور ماه ادامه خواهد داشت. شایان دیزل برای سال جاری، تولید ۱.۵۰۰ دستگاه از دافران H7 که فعلا تنها محصول این تجاری‌ساز می‌باشد را برنامه‌ریزی کرده و در نظر دارد تا پایان امسال با معرفی کامیونت‌هایی در تُناژ مختلف و کامیون‌های باری و کمپرسی، حضور گسترده‌تری در بازار خودروهای تجاری و کار کشورمان داشته باشد. این شرکت در حال حاضر دارای ۱۲ نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش در سطح کشورمان است و قرار است تا پایان سال، این تعداد به ۱۸ نمایندگی افزایش یابد.

کامیون کشنده دافران H7 که در حال حاضر با تنظیم ارتفاع فرمان بصورت پنوماتیک (بادی – برقی) می باشد ، پدال‌های قابل تنظیم، آینه‌های گرمکن‌دار، تهویه مطبوع اتوماتیک، قطع‌کن برق دستی، فیلتر آبگیر سوخت، کروز کنترل و بخاری درجا نیزداخلی‌سازی ۲۱ درصدی توسط شایان دیزل به تولید می‌رسد، به لطف بهره‌مندی از پیشرانه موتور ۶ سیلندر ۲۴ سوپاپ با حجم ۱۲۱۵۵ سی‌سی با ۴۸۰ اسب‌بخار قدرت، یکی از قدرتمندترین کشنده های تولیدی بازار ایران به حساب می‌آید.

گیربکس AMT و جعبه فرمان محصول کارخانه ZF، سیستم ترمز متشکل از ABS+ECS+EBS و AEBS (ترمز هوشمند اضطراری) محصول کمپانی WABCO آلمان، ریتاردر (خفه‌کن یا ترمز موتور) محصول شرکت Jacobs، اینتاردر (ترمز گیربکس) پنج زمانه ZF و سیستم LDWS (سیستم هشدار خروج از خطوط جاده) نیز از جمله متعلقات و امکاناتی هستند که دافران اچ۷ را به یکی از مجهزترین کامیون‌های کشنده بازار حال حاضر بازار کشورمان تبدیل می‌کند.

در کنار اینها می‌بایست به بهره‌مندی Dafran H7 از امکاناتی نظیر تنظیم ارتفاع فرمان بصورت پنوماتیک (بادی-برقی)، پدال‌های قابل تنظیم، آینه‌های جانبی دارای گرمکن، تهویه مطبوع اتوماتیک، فیلتر آبگیر سوخت، کروز کنترل و بخاری درجا نیز اشاره کنیم. لازم به ذکر است این کشنده کلیه استاندارد های ۸۵گانه را پاس کرده است.

View this post on Instagram

A post shared by FarsiTruck – فارسی‌تراک (@farsitruck)

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟