خودروهای کرمان موتور در اردیبهشت ماه چقدر گران شد؟

کرمان موتور مجوز افزایش قیمت محصولات خود را اخذ کرده و بخشنامه های اخیر فروش حاکی از گران شدن ۱۰ تا ۱۱۰ میلیون تومانی محصولات این شرکت است.

به اشترک بگذارید

افزایش قیمت خودروهای کرمان موتور در ۱۴۰۱

مقایسه اولین بخشنامه فروش سه محصول شرکت کرمان‌موتور (جک J4، جک S5 جدید GDI و پیکاپ KMC T8) با بخشنامه‌های فروش قبلی نشان می‌دهد که قیمت این محصولات برای فروش در اردیبهشت افزایش یافته است. برخی اطلاعات نشان می‌دهد که قیمت محصولات کرمان‌موتور در فروردین ماه نیز متفاوت از اسفند ۱۴۰۰ بوده و این گروه خودرویی در فروردین ماه نیز افزایش قیمت داشته است.

به گزارش فارسی‌کار و به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران – ایسنا، در بخشنامه فروش جک J4 برای اردیبهشت ۱۴۰۱، قیمت قطعی این خودرو ۴۶۵ میلیون تومان اعلام شد که نسبت به قیمت آن در فروردین ماه که ۴۱۵ میلیون تومان بوده، ۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است. قیمت این خودرو در اسفند پارسال ۳۳۹ میلیون تومان بوده است. در بخشنامه فروش جک S5 جدید برای اردیبهشت ماه، قیمت قطعی این خودرو ۹۳۵ میلیون تومان اعلام شده که ۱۱۵ میلیون تومان گران‌تر از قیمت آن در ماه فروردین (۸۲۰ میلیون تومان)   است. پیکاپ KMC T8 نیز با قیمت قطعی ۹۱۷ میلیون تومان عرضه خواهد شد که ۱۰ میلیون تومان گران‌تر از قیمت آن در فروردین (۹۰۷ میلیون تومان) و ۴۰ میلیون تومان گران‌تر از قیمت آن در اسفند ۱۴۰۰ (۸۷۷ میلیون تومان) است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیو های جدید

با بهمن دیزل و فعالیت های شرکت، بیشتر آشنا شوید

چری آریزو۸ به ایران خواهد آمد

وانت سایپا آریا سال ۱۴۰۳ می‌آید

چانگان یونی-وی با پارس‌خودرو به ایران می‌آید

عناوین مرتبط سایت