فروش فوق العاده ایران خودرو، مرحله هفدهم

فروش فوق العاده ایران خودرو برای پژو پارس سال، پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه ای و دنا پلاس توربو اتوماتیک از روز سه شنبه ۱۸ خرداد آغاز می‌شود.

به اشترک بگذارید

فروش محصولات ایران خودرو با تحویل فوری

فروش فوق العاده ایران خودرو با موعد تحویل حداکثر ۳ ماهه برای خودرو های پژو پارس سال، پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه ای و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک از فردا، سه شنبه ۱۸ خرداد ماه آغاز می‌شود و به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت.

مرحله هفدهم فروش فوق العاده ایران خودرو

در این طرح که هفدهمین مرحله فروش فوری محصولات ایران خودرو به روش قرعه کشی است، تمامی محدودیت ها و شرایط طرح های پیشین از جمله داشتن گواهینامه، نداشتن پلاک فعال انتظامی و عدم خرید و یا تحویل خودرو از شرکت های ایران خودرو و سایپا طی ۴۸ ماه گذشته کماکان پابرجاست. برندگان و منتخبین طرح های پیشین فروش که موفق به تکمیل وجه نشده اند نیز می توانند در این طرح فروش فوق العاده ایران خودرو شرکت کنند. و همچون طرح های پیشین، خودرو های ثبت نامی امکان انتقال امتیاز به شخص ثالت را نداشته، سند آنها تا یک سال در رهن شرکت خواهد بود.

 

جدول شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو

فروش با قیمت های جدید

طرح فوق فاقد سود مشارکت و یا انصراف است اما در صورت تاخیر در تحویل خودرو از سوی شرکت، بر مبنای ۳۶ درصد سالیانه خسارت تاخیر بصورت روزشمار به مشتری تعلق خواهد گرفت. لازم به ذکر است قیمت خودرو های عرضه شده در این طرح، قیمت جدیدی است که پس از افزایش قیمت مصوب شورای رقابت برای خودرو ها لحاظ شده است. به این ترتیب، قیمت پژو پارس سال نزدیک به ۱۴۰ میلیون و ۲۷۳ هزار و ۵۰۰ تومان، قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه ای نزدیک به ۲۶۸ میلیون و ۷۳۳ هزار و ۷۹۳ تومان و قیمت خودرو دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک نیز نزدیک به ۳۹۰ میلیون و ۸۹ هزار و ۳۲۷ تومان خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو می توانید به سایت فروش محصولات ایران خودرو مراجعه فرمایید. همچنین برای آگاهی از شرایط فروش جدید خودروسازان می‌توانید اینستاگرام FarsiCar را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *