شمارش معکوس برای آغاز بزرگترین نمایشگاه خودرو کشور در سال ۱۴۰۲

نمایشگاه خودرو اصفهان با برگزاری در فضایی بالغ بر ۲۵هزار مترمربع (سرپوشیده و باز) عنوان بزرگترین نمایشگاه خودرو کشور را به خود اختصاص می‌دهد.

به اشترک بگذارید

علیرضا عاجزی - شمارش معکوس برای آغاز بزرگترین نمایشگاه خودرو کشور در سال ۱۴۰۲

مجری برگزاری نمایشگاه های بین المللی خودرو، از نمایشگاه خودرو اصفهان به عنوان بزرگترین نمایشگاه خودرو کشور در سال ۱۴۰۲ و یک جشن خودرویی حاصل از سیاست های دولت سیزدهم در صنعت خودرو نام برد. علیرضا عاجزی، با بیان این مطلب اظهار داشت: نمایشگاه خودرو اصفهان با برگزاری در فضای بالغ بر ۲۵ هزار متر مربع سرپوشیده و باز، عنوان بزرگترین نمایشگاه خودرو کشور را به خود اختصاص خواهد داد.

وی با اشاره به شمارش معکوس برای آغاز نمایشگاه خودرو اصفهان از ۱۶ آبان ماه جاری، تصریح کرد: افزون بر ۲۰ شرکت خودروسازی کشور مشغول غرفه سازی و آماده کردن خود برای حضور و بروزی پرقدرت در هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان هستند.

مدیرعامل شرکت مدیریت رویداد و نمایشگاه رونق، گردهمایی پرشور خودروسازان در نصف جهان را حاصل سیاست های صحیح دولت سیزدهم در صنعت خودروسازی دانست که امروز شاهد به ثمرنشستن این سیاست ها با تولیدات مطلوب و متنوع در دو بخش خودرو سواری و تجاری هستیم.

عاجزی با تاکید بر اینکه خودروسازان به دنبال افزایش تیراژ و تنوع تولید، باید مشتریان را نیز با خودروهای جدید آشنا کنند، اضافه کرد: با شروع نمایشگاه خودرو اصفهان، این نمایشگاه به محلی با هدف بازاریابی و بازارسازی یرای خودروهای سبک و سنگین و جدید شرکت های خودروسازی کشور خواهد شد.

وی از شور و هیجان چهار روزه نمایش و معرفی خودروهای جدید در شهر زیبای اصفهان به عنوان یک جشن خودرویی کشور یاد کرد و متذکر شد: همکاران ما در ستاد برگزاری این نمایشگاه نیز تمام تلاش خود را برای برپایی هرچه بهتر و باشکوه تر هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان به کار خواهند گرفت تا خاطره خوبی هم برای مردم و هم تولیدکنندگان و عرضه کنندگان خودرو از این نمایشگاه به یادگار بماند.

یادآور می شود که هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان از ساعت ۱۱ صبح ۱۶ آبان ماه جاری فعالیت خودر را به مدت ۴ روز تا ۱۹ آبان ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های شهر اصفهان آغاز خواهد کرد و هر روز تا ساعت ۱۸ عصر پذیرای مخاطبان و علاقمندان و صنعتگران کشور خواهد بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیو های جدید

با بهمن دیزل و فعالیت های شرکت، بیشتر آشنا شوید

چری آریزو۸ به ایران خواهد آمد

وانت سایپا آریا سال ۱۴۰۳ می‌آید

چانگان یونی-وی با پارس‌خودرو به ایران می‌آید

عناوین مرتبط سایت